تکلیف پروژه سد کلاسر باید مشخص شود

Image result for ‫میرزاده گرمی‬‎

آزادلو : نماینده شهرستان گرمی در مجلس با اشاره به تعطیلی عملیات اجرایی سد کلاسر گفت: پروژه سد کلاسر از مطالبات به حق مردم است و باید تکلیف آن مشخص شود.

میرحمایت میرزاده نماینده شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما در خصوص سرانجام پروژه سد کلاسر اظهار کرد: در این خصوص جلسات و مکاتبات متعددی را با وزیروقت نیرو، معاونان ومدیران استانی داشته ایم و حتی طی یک پیامی درخواست جلسه اضطراری با عنوان مقابله با بحران آب چه در بخش آب شرب و چه کشاوری داشته ایم.

میرزاده با اشاره به دلایل توقف عملیات اجرایی سد کلاسر اظهار کرد: وزارت نیرو معتقد است که در زمان شروع عملیات اجرایی سد، روند اداری و کارشناسی آن به طور کامل طی نشده است.

وی تصریح کرد: اگر تمام مراحل اولیه این پروژه در چارچوب قانونی پیش می رفت شاید ساخت سد با متراژ معین شده در مکان دیگری اجرا می شد.

میرزاده اظهار کرد: البته با توجه به هزینه های سنگین برای آغاز این پروژه، باید تکلیف آن مشخص شود و اگر شخصی در این خصوص قصوری هم کرده باشد باید خود پاسخگو باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه پروژه سد کلاسر از مطالبات به حق مردم است گفت: البته ممکن است این پروژه نیاز به بازنگری داشته باشد و در همان چارچوب و متراژ اولیه نباشد اما قطعا اجرایی شدن این پروژه باید در دستور کارقرار گیرد.

به گزارش سبلان‌ما سد کلاسر از سال ۱۳۸۷ عملیات اجرایی خود را در زمینی به مساحت ۷۵ هکتار با حجم مفید ۵۲۰ میلیون متر مکعب شروع کرد.

پروژه ای که تا به امروز نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان از بیت المال برای آن هزینه شده است و حالا در رکود کامل به سر می برد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. بینام GERMANY گفت:

    خدایی صدرحمت ب موسوی ک ن کاری میگرد ن وعده و وعیدی میداد تو سکوت خورد ورفت
    این میرزاده نشده جای اخوند جماعت فقد روضه میگه خودش هم نمیدونه چی میگه و چ خاهد شد
    والا مااهالی گرمی دیگه خسته شدیم انقد ک انقدروضه شنیدم متاسفانه فک اینا خسته نشد

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید