طرح توجیهی احداث باغ پسته در روستاهای گرمی افتتاح شد

Image result for ‫امامی فرماندار‬‎

آزادلو : فرماندار شهرستان گرمی با اشاره به ظرفیت مناسب شهرستان گرمی در صنعت کشاورزی، افزود: طرح باغداری پسته در روستاهای کورامالو و قطار سفلی از توابع شهرستان گرمی افتتاح شد.

ابراهیم امامی، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: امروز شاهد بهره‌برداری پروژه‌های شاخصی در بحث زیرساخت و سرمایه گذاری  بخش انگوت هستیم و این موضوع نویدبخش توسعه در منطقه محسوب می‌شود.

وی افزود: مرکز «بوجاری بذر گندم» با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در روستای محمد تقی کندی با ظرفیت هزار تن که برای اهالی کشاورز منطقه بسیار حائز اهمیت است، از پروژه‌های مهم افتتاح شده است.

فرماندار شهرستان گرمی با بیان اینکه خیابان محمد رسول الله (ص) شهر انگوت با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان به طول یک کیلومتر به بهره‌برداری رسید، افزود: افتتاح پل ارتباطی روستای شهبازلو با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال یکی دیگر از خواسته‌های دیرینه اهالی بود که مورد افتتاح قرار گرفت.

امامی اضافه کرد: دولت برای تأمین زیرساخت های اساسی همچون گازرسانی خدمات ماندگاری در سطح این شهرستان و استان انجام داده است که امروز به صورت نمادین طرح گازرسانی به روستاهای بخش انگوت درروستای گوده کهریز با اعتبار۷/۷ میلیارد تومان افتتاح شد.

وی به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به توسعه پایدار روستایی اشاره کرد و گفت: بهره برداری از فاز اول طرح هادی روستای گوده گهریز با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال نیز از جمله طرح‌های افتتاح شده امروز بود.

امامی بیان کرد: ما امروز شاهد افتتاح طرح باغداری پسته در روستاهای کورامالو و قطار سفلی بودیم که گوشه‌ای از ظرفیت‌های عدیده این شهرستان به لحاظ صنعت کشاورزی است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید