مرکز بهداشت و درمان انگوت به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهد

آزادلو : رئیس مرکز بهداشت و معاون شبکه بهداشت و درمان گرمی مغان گفت: مرکز درمانی انگوت با سه پزشک به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهد.

اسلام مجد امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در مرکز بهداشت و درمان انگوت علاوه بر پزشک، کادر پرستاری نیز برای ارائه خدمات شبانه‌روزی مستقر کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه سعی شده با کادر درمانی و تجهیزات موجود بهترین خدمات در این مرکز ارئه شود، افزود: به صورت مکرر کارشناسان بخش‌های مختلف شبکه بهداشت و درمان گرمی از این مرکز و سایر مراکز درمانی بازدید و وضعیت خدمت‌رسانی را بررسی می‌کنند.

رئیس مرکز بهداشت گرمی مغان بیان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته در این مرکز که فاقد آمبولانس بود، یک دستگاه تسهیلات زایمانی و امدادرسانی مستقر کردیم که به صورت شبانه‌روزی ارائه خدمات  می‌کند.

وی اضافه کرد: از مردم منطقه خواهشمندیم با ایجاد شرایط مناسب زمینه ماندگاری پزشکان را فراهم سازند و یاریگر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در این حوزه باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شبانه روزی شدن مرکز درمانی انگوت یکی از خواسته‌های دیرینه اهالی بود که با پیگیری مسؤولان شهرستان از چند ماه گذشته به این مهم جامه عمل پوشانده شده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید