کنترل ترافیک شهر گرمی نیازمند همکاری مردمی است

آزادلو : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گرمی مغان گفت: کنترل ترافیکی شهر گرمی به همکاری و همیاری مردم و رانندگان نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مراد پناهی امروز در جمع نمازگزاران مسجد جامع گرمی به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: توپوگرافی کوهستانی گرمی و باریک بودن معابر مرکز شهر باعث می‌شود گاهی شاهد ترافیک سنگین باشیم که با همکاری مردم قابل کنترل است.

وی با بیان اینکه رانندگان از هرگونه پارک غیرقانونی در نقاط پرترافیک مرکز شهر خودداری کنند، افزود: با توجه به باریکی معابر منتهی به میدان امام ره (مرکز شهر) هرگونه توقف در محل‌های پارک ممنوع باعث مشکلات ترافیکی می‌شود.

رئیس پلیس راهور گرمی بیان کرد: برای برقراری قوانین در سطح شهر از مردم انتظار داریم با مأموران راهنمایی و رانندگی همکاری و تعامل داشته باشند تا بتوانیم برای داشتن شهری آباد و قانونمند گام‌های اساسی برداریم.

وی با تأکید بر لزوم آموزش نکات لازم به فرزندان از سوی اولیا، ابراز کرد: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و تردد دانش آموزان، لازم است والدین به تفهیم نکات ایمنی تردد از معابر به فرزندان اهتمام بیشتری داشته باشند.

پناهی از اعمال قانون به خودروهای متخلف توسط دوربین‌های تحت نظارت خبر داد و گفت: دوربین‌های ثبت تخلف از اوایل ماه جاری فعال شده و جرایم رانندگی به صورت الکترونیکی  اعمال می‌شود که  رانندگان بایدبیشتر مراقب بوده و از پارک در محل‌های ممنوع خودداری کنند.

http://uupload.ir/files/adqy_photo_2017-10-07_23-40-10.jpg

http://uupload.ir/files/l004_photo_2017-10-07_23-40-15.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید