۲۴۹ میلیارد تومان تسهیلات در بخش صنعت و کشاورزی پرداخت شده است

http://img8.irna.ir/1396/13960723/82697124/n82697124-71929407.jpg

آزادلو : سرپرست استانداری اردبیل گفت: ۲۴۹میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید و فعال سازی واحدهای راکد در بخش صنعت و کشاورزی در استان اردبیل پرداخت شده است.

اقبال عباسی صبح امروز در جلسه مدیران ستادی استانداری اردبیل که در سالن شهید باهنر استانداری اردبیل برگزار شد اظهار کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در طول دوسال گذشته ۶۰ جلسه رسمی و ۱۳۷ مصوبه داشته است که رونق تولید و تثبیت اشتغال ۴ هزار و ۳۲۸ نفر از نتایج پرداخت تسهیلات به واحدهای راکد و نیمه فعال استان بوده است.

وی از خدمات ۴ ساله مجید خدابخش استاندار سابق استان اردبیل قدردانی کرد و گفت: خدابخش منشاء اقدامات پر خیر و برکتی در استان بود و ایجاد پارک علم و فناوری در استان، اجرای شبکه پایاب سد خدا آفرین، اختصاص اعتبار ۳۵۰ میلیون دلاری به نیروگاه سیکل ترکیبی، تسریع در تکمیل سدهای استان و ده‌ها طرح مهم گردشگری، عمرانی و اقتصادی، منطقه ویژه اقتصادی نمین و منطقه آزاد تجاری صنعتی استان از جمله اقدامات و برنامه‌هایی است که با مدیریت ارزشمند و شایسته استاندار سابق اردبیل در استان انجام گرفته است که برخی از این اقدامات به ثمر نشسته است و برخی دیگر نیازمند پیگیری مدیران و حمایت و پشتیبانی مسؤولان ارشد استان است.

عباسی مدیران استانی را به تلاش بیشتر برای خدمت به مردم و حل مشکلات استان فرا خواند و تصریح کرد: تا انتخاب استاندار جدید استان باید با دقت، نظم و حس مسؤولیت بیشتر در عمل به وظایف محوله تلاش کرد چرا که خداوند متعال قبل از مردم و مسئولان نظارتی ناظر بر عملکرد ماست.

سرپرست استانداری اردبیل بیان کرد: استانداری دستگاه حاکمیتی است و وظایف و مسؤولیت مدیران ستادی استانداری به مراتب سخت‌تر است و باید با جدیت بیشتر تلاش کنند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید