۲۵ کیلومتر از راه‌های روستایی گرمی آسفالت‌ریزی می‌شوند

 

آزادلو : مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۲۵ کیلومتر از راه‌های روستایی بالای ۵٠ خانوار شهرستان گرمی مغان آسفالت‌ریزی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محبوب حیدری ظهر امروز در دیدار با مسؤولان اجرایی شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: امسال ۲۵ کیلومتر از راه‌های روستایی  بالای ۵٠ خانوار به تعداد ٧ روستا در شهرستان گرمی مغان آسفالت‌ریزی می‌شود.

وی با بیان اینکه حرکت‌های اساسی در حوزه راهسازی گرمی مغان انجام شده است، افزود: بهسازی و آسفالت‌ریزی راه بخش‌های تابعه شهرستان گرمی مغان که از سال گذشته شروع شده، ادامه داشته و تا رفع مشکلات این منطقه اقدام خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: با راه‌اندازی کارخانه آسفالت جدید در بخش انگوت حجم آسفالت ریزی افزایش یافته و با اختصاص اعتبار نسبت به حل مشکلات حوزه ارتباطی گرمی اقدام خواهد شد.

فرماندار گرمی مغان نیز در این جلسه گفت: حوزه راهسازی گرمی در طول سال‌های گذشته مورد غفلت بوده و مشکلات اساسی را در این بخش شاهد هستیم اما با اقدامات صورت گرفته روبه جلو خیز برداشته شده است.

ابراهیم امامی اظهار کرد: با راه‌اندازی کارخانه آسفالت جدید شهرستان گرمی واقع در بخش انگوت تا یک ماه آینده آسفالت‌ریزی راه‌های روستایی بالای ۵٠ خانوار شروع خواهد شد.

وی افزود: عملیات زیرسازی و آسفالت‌ریزی راه داش‌دیبی به اوماسلان از چند ماه پیش آغاز شده و این راه نقش مهمی در توسعه گردشگری شهرستان گرمی مغان ایفا خواهد کرد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ناشناس گفت:

    با سلام ای کاش روستای ابیش آباد قدیم وشهریار جدید نیز در سال ۱۳۹۷ آسفالت ریزی شود. اجرکم عندالله.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید