تبدیل ۳۰۸۶ هکتار از اراضی دیم به آبیاری تحت فشار در شرکت پارس

http://uupload.ir/files/9q1e_photo_2017-10-26_00-47-04.jpg

⬅️ مدیرعامل شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با اعلام این خبر گفت: همزمان با شروع عملیات ۱۳۸۰ هکتار از اراضی دیم شرکت به آبی، مطالعه و طراحی ۳۰۸۶ هکتار از اراضی نشتی آبی ( آبیاری غرغابی) واقع در آب خوره ایستگاههای پمپاژهای ۱ و ۴ و ۵ و تجهیز آن به سیستم های نوین آبیاری بارانی تحت فشار ( سنترپیوت) در دستور کار قرار گرفت.

⬅️ارسلان کاظم پور، ادامه داد: به حول الله در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی، مطالعات فازهای اول و دوم این طرح به اتمام رسیده و در کمیته فنی جهادکشاورزی استان اردبیل به تصویب رسید.

⬅️ ارسلان کاظم پور، مدیرعامل شرکت پارس در تشریح این طرح افزود: بلافاصله بعداز تصویب در کمیته فنی با پیگیری های مجدانه و همکاری خوب ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان و مدیریت آب و خاک و همکاران ایشان در چهارمین جلسه ستاد آبیاری تحت فشار جهادکشاورزی استان نیز مصوب شد.

⬅️ مدیرعامل شرکت پارس در مورد میزان سرمایه گذاری در این طرح ادامه داد: میزان سرمایه گذاری این طرح بالغ بر ۱۱۹۰ میلیاردریال بوده که از محل کمک های فنی اعتباری بند الف تبصره ۴ سال ۹۶ تامین اعتبار گردیده است.

⬅️ عضو هیات مدیره شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با تشکر از ریاست سازمان جهادکشاورزی استان افزود: جا دارد از زحمات شبانه روزی ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی و همکاران ساعی ایشان که در استفاده بهینه آب و خاک و جلوگیری از هدر رفت آب ارزشمند زراعی و همچنین ایجاد تولید و اشتغال گام موثری بر میدارند تشکر و قدردانی بنمایم.

⬅️ مدیرعامل شرکت پارس با ابزار امیدواری از آینده اجرای این طرح ها در این شرکت افزود: امید است با اجرای پروژه های فوق الذکر در شرکت پارس بتوانیم به اهداف پیش بینی شده که همانا دست یابی به تولید انبوه محصولات استراتژیک و جلوگیری و رهایی از خروج ارز و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان تحصیلکرده گام های موثری برداشته باشیم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید