شهردار جدید شهر گرمی معرفی شد

آزادلو : مراسم تودیع و معارفه شهردار پیشین و جدید شهر گرمی برگزار شد.

ابراهیم امامی در جلسه معرفی شهردار جدید گرمی اظهار کرد: مرکز شهرستان به عنوان ویترین باید از هر حیث شرایط مناسبی داشته باشد.

وی افزود: با وجود تلاش‌های صورت گرفته در طول سال‌های گذشته وضعیت شهر گرمی چنان که باید به توسعه مطلوب دست نیافته و همت شورا و شهردار جدید را می‌طلبد.

فرماندار گرمی مغان با بیان اینکه شهرداران گرمی و انگوت باید از همه ظرفیت‌های موجود به‌خصوص در بحث قیر رایگان استفاده کنند، ادامه داد: امیدواریم با آغاز فعالیت شهردار جدید شاهد تحول در نقاط مختلف شهر گرمی باشیم.

وی بیان کرد: دغدغه و مشکل اصلی اهالی شهر گرمی، نبود معابر مناسب و استاندارد، مشکل مهار آب‌های مرزی و نبود اماکن تفریحی سیاحتی مناسب است که با مدیریت صحیح می‌توان به این مهم دست یافت.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل نیز در این مراسم تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرداری خود باید همه اعتبارات مورد نیاز خویش را  تأمین کند، اولویت اصلی شهردار جدید باید ایجاد منابع درآمد پایدار باشد.

موسی کنعان‌پور گفت: عموما شهرداری‌ها وضعیت مناسبی نداشته و دچار روزمرگی شده‌اند، در حالی‌که با تدوین یک برنامه منسجم چهارساله می‌توان  بخش عظیمی از مشکلات شهری را مرتفع کرد و قطعا در این مسیر دولت نیز حمایت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه شرط موفقیت شهردار جدید گرمی صداقت و تعامل با مردم و مسؤولان است، گفت: همراهی کارکنان شهرداری و شورای شهر از شهردار سبب تسهیل روند توسعه شهری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات رسول حسن‌زاده شهردار پیشین گرمی و بخشعلی کامرانی به‌عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد.

نظر شما چیست؟

۴ نظر

 1. وحید ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  یا خدا! آخه ایشون با چه منطق و اصول و فکری شدن شهردار؟
  بابا داریم به فنا میریم انصافا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهر مظلوم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ایشون معلم ابتدایی هستن و فک نکنم از عمران و شهر سازی دانشی داشته باشند.
  هم شهری های ما تشنه قدرت و مقام هستند حتی از اون مقام هیچ دانشی نداشته باشند. ایشون اگه برا همشهریاش احترام میذاشتن نباید این پست رو قبول میکردن چون خیانتی بیش نیست.انتخابات شهر ما شده قومی و قبیله ای که باعث میشه لیاقت و شایستگی جایی تو انتخابات نداشته باشه.
  شهر با تصمیمهای اشتباه مدیریتی روز به روز پسرفت میکنه.باشد که در پیشگاه خدا پاسخگو باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. هاشمیان ROMANIA گفت:

  با آرزوی موفقیت برای آقای کامرانی در مسئولیت جدید شهردار شهر گرمی، با توجه به توان مدیریتی که در شخص ایشان وجود دارد امیدوارم در عرصه مدیریت شهر گرمی روز به روز موفق و سرافراز باشند. انشاا…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. میرکمال پناهی گفت:

  برای آقای کامرانی در مسئولیت جدید توفیقات الهی را مسئلت می نمایم و امیدوارم وجودشان برای شهر گرمی مایه خیر و برکت باشد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید