شاهی: جانبازان انسان های بهشتی اند

آزادلو : مدیرکل بنیاد استان اردبیل در جمع همکاران بیمارستان ایثار شهید پاریاب اردبیل گفت : جانبازان انسان های بهشتی اند که شما امروز توفیق پرستاری و خدمت به این عزیزان را پیدا کرده اید .

 یاسر شاهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل ظهر روز گذشته از بیمارستان ایثار ” شهید بهاالدین پاریاب بهلولی ” اردبیل بازدید و در جمع کارکنان این بیمارستان حضور یافت .
مدیرکل بنیاد در سخنان خود خطاب به کارکنان بیمارستان با تجلیل از زحمات و عشق و علاقه آنها در خدمت به یادگاران دوران حماسه و ایثار گفت : زندگی بشر از نقطه ای شروع و در نقطه ای پایان می یابد و اینکه در این فاصله کدام مسیر را انتخاب کند تا از برکت بر خوردار باشد خیلی مهم است . شما عزیزانی که در این مجموعه کار و خدمت می کنید همه با اراده حود به اینجا آمده و این مسیر و محیط را انتخاب کرده اید و در اینجا با کسانی سرو کار دارید که هرچه قدر از مفهوم جانباز و شهید شنیده باشید باز کم است . هرکس به اندازه درک و فهم و شعور خود به مقام و منزلت جانباز و شهید نگاه و عمل کند . شما هر روز عملا با این عزیزان سرو کار دارید و با آنها کار می کنید .
مدیرکل خاطر نشان کرد : عوض این خدمت حقوق ماهیانه که دریافت می کنید نیست . به میزان پاکی و نیت خیرتان عوض اش بی انتهاست و این زحمات حتی برای  نزدیکترین افراد به شما قابل درک نیست .
شاهی تصریح کرد : جانبازان افراد بهشتی اند که شما امروز پرستار آنها هستید . جانبازان افرادی هستند که در سرای آخرت همه بر نزدیک بودن به این عزیزان افتخار خواهند کرد . شما با ماهیت وجودی جانبازان سرو کار دارید که با حکم ولی فقیه به جبهه ها رفته و به افتخار جانبازی نائل آمده اند لذا خدمت به این عزیزان در این جهان عوض و معادل ندارد .
” فرزاد بایرامی ” رئیس بیمارستان ایثار در ابتدای جلسه با خیر مقدم به مدیرکل بنیاد استان و همراهان و آرزوی با بیان اینکه بیمارستان از سال ۱۳۸۲ موفق به دریافت رتبه اول می شود گزارشی از وضعیت فعلی و امکانات بیمارستان ارائه کرد .
در پایان همکاران بیمارستان با مدیرکل بنیاد استان مصافحه و انتخاب شایسته  ایشان را به سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل تبریک گفتند.
مدیرکل بنیاد استان سپس با رئیس بیمارستان ایثار تشکیل جلسه داده و به بررسی مسائل بیمارستان پرداختند .
مشاور مدیرکل ، رئیس دفتر و روابط عمومی و معاون بهداشت و درمان بیناد استان و رئیس اداره بنیاد شهرستان اردبیل مدیرکل بنیاد استان را همراهی کردند .

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. شهروند گفت:

    جانبازان که دردوران دفاع مقدس متحمل صدمات جسمی وروحی شده اند واقعا انسانهای بهشتی اندچون درراه دفاع ازمیهنمان ازلحاظ روحی وجسمی دچارآسیب هایی شده انداما برخی ازآنها که درادارات یازیرمجموعه آنها مشغول هستند نه تنها کارشان را درست حسابی انجام نمی دهند بلکه به مافوقشان زور گفته ودربرخی موارد اهانت هم می کنندهرجای مملکت هم بری حامی آنها هستند جانبازان برای همه مردم محترمنداگر درخانه بنشینند وحقوق هم بگیرند

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید