دلیل تخریب های بی جای رحیمی زاد از کجا نشات میگیرد!؟

Image result for ‫رحیمی زاد فرماندار مشگین شهر‬‎

🖊 به قلم/سینا اسدی

چند صباحی است که برخی گروههای سیاسی به اصطلاح اصلاح طلب تیغشان را برای فرماندار تیز کرده اند و سعی دارند وی را با مطالب هدف دار و مغرضانه منزوی کرده و ستون های محکم فرمانداری وی را در شهرستان سست و تضعیف کنند

اما این هجمه ها از کجا نشات میگیرد خود جای بحث بسیاری دارد.

🔷پلان اول:

بعد از انتخاب ولی ملکی با حمایت برخی گروه های سیاسی به اصطلاح اصلاح طلب به عنوان نماینده مشگین شهر،همزمان موج سهم خواهی تعدادی از این گروه های سیاسی روانه شخص ملکی شد،علیرغم اینکه در میان این سهم دهی ها تعداد زیادی از این افراد توانستند دستمال مرطوب خود را از دستشان به جیبشان انتقال دهند و راضی پایتخت نشین شده و در اداره جات مشغول شوند،اما تعداد زیادی از افراد این گروه ها نیز بودند که از این قافله عقب ماندند و نه مورد حب بلکه مورد غضب وکیل واقع شدند.
همین مساله کافی بود که شکاف عظیمی در داخل این گروههای سیاسی ایجاد شود و یکدیگر را به خاطر اشتباه محاسباتیشان مورد سرزنش قرار دهند.

اما این موضوع تنها به این جا ختم نمیشد، به طوری که وقتی افراد وابسته به تیم وکیل متوجه این قضیه و دوری این گروه شدند سعی کردند بار دیگر این افراد را به ستاد پیوند بزنند.
🔺پلان دوم:
همین موضوع کافی بود که تمامی کمبود و کاستی ها از سمت و سوی وکیل برچیده شده و به سوی فرماندار وقت امامی روانه شود.
عدم استفاده از تفکر احزاب سیاسی که عمدتا افراد این احزاب در انتخابات برای آقای وکیل خدمت کرده بودند یکی از اصلی ترین مواردی بود که جز ضعف های امامی شمرده می شد.
اما این ظاهر قضیه نبود،بلکه افراد پشت پرده سعی بر این داشتند با تحریک این احزاب سیاسی راه را برای برکنار کردن امامی تسهیل بکنند و افکار عمومی را رو در روی فرماندار قرار دهند و هم ملکی را از این داستان (عدم توجه به احزاب) مبری سازند.

🔹پلان سوم:
با برکناری امامی و به روی کار آمدن میر علی رحیمی زاد احزاب سیاسی کلاه خود را صاف کردند تا از این سفره ی پهن شده سهم خود را بردارند،اما بار دیگر مقاومت فرماندار در برابر خواسته های نامعقول یاران ستاد شخص خاص بار دیگر صدای این احزاب در آمد و به قول معروف داستان همان آش و همان کاسه شد.
علیرغم اینکه این احزاب سیاسی به عنوان جاده صاف کن ستاد معرفی شدن،اما این احزاب منزوی شده و باردیگر سکوت را ترجیح دادند.
اما با وجود رحیمی زاد و با برطرف نکردن خواسته های نامعقول و در کنار آن انتخاب ولی قاسمی به عنوان معاون فرماندار و پشت پرده ی آینده نگری این انتصاب از سود ستاد وکیل هم اکنون احزاب سیاسی بار دیگر تحریک شده و همان شعار را سر می دهند که چرا از افراد احزاب استفاده نمی شود و با منتقدین چکشی برخورد می شود.
همچنین این سخنان هدف دار دامن دولت را نیز در بر میگیرد به طوری که اشاره احزاب به کمبود و ضعف های عمرانی و … به نوعی توپ را از میدان وکیل روانه ی دولت می کند.
🔹پلان چهارم:
در این مطالب منتشر شده اخیر فضای مجازی که صرفا فرماندار ۱ ساله شهر را مورد خطاب قرار می دهد به هیچ وجه اشاره ای به ۲ سال و نیم عملکرد آقای نماینده نشده است.
اشاره نشده است که فرماندار جایگاه اجرایی دارد،اشاره نشده است که یک فرماندار تا چه حد می تواند مقابل سفارشات و زیاده خواهی ها بایستد و مهم تر از آن اگر به لطف رایزنی های نماینده پولی از طرح های ملی!! وارد حساب فرمانداری و دستگاه های اجرایی در قالب اعتبار های عمرانی و … نشود، اتوبان مشگین-اردبیل مشگین –اهر مسیر قینرجه و صد ها پروژه های عمرانی دیگر به مدت طویلی می خوابند.

🔴پلان آخر:
آقای استاندار باید توجه داشته باشد که هدف از نشر مطالب هدف دار در مشگین شهر بر علیه فرماندار فعلی و مهم تر از آن تحریم خوش آمد گویی به آقای استاندار صرفا یک بازی سیاسی برای حذف رحیمی زاد در راستای سر کار آمدن گزینه مطلوب ستاد آقای خاص می باشد.
سوال اینگونه مطرح می شود که آیا آقای رحیمی زاد فقط در زمان بهنام جو فرماندار بوده است که اینگونه به یکباره مورد نقد قرار می گیرد؟
و اینکه مگر جز این بودکه آقای خدابخش هفته ای ۲ روز در مشگین شهر بودند،چرا آن زمان هیچ کسی اعتراضی نمی کرد،شاید دلیلش این بود که احزاب سیاسی آن موقع طمع قول و قرار های ستاد خاصی را در سر داشتند.
حال با گذر از همه ی این مسائل مطرح شده،شاید مطلب نگاشته شده تنها زائیده ی ذهن مشوش نگارنده باشد،اما با این حال قضاوت در تحلیل را به عهده ی افکار عمومی می گذاریم.

💥پا نوشت: ناگفته نماند عده ای از داخل فرمانداری که سودای فرمانداری دارند،عده ای که دهیاری می خواستند و فرماندار مقاومت کرده نیز جز این متحرکان می باشند

💥خیاو نیوز👇👇👇

 

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. دلسوز نظام ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    ازآنجا که ایشان یک شخصیت دارای قبول کشوری بوده و در تمام امورات شهری قول وعده وعیدها واهی را کنار گذاشته و آستین خدمت را بالازده است سعی کنیم به عنوان یک شهروند منافع مقطعی خود را کنار گذاشته و مشاوره وهمکاری درخصوص آبادانی دراز مدت را پیشی گیریم تا آینده گان روز قیامت در خصوص زیاده خواهی بازخواست نکنندهمچنان که مااز گذشتگان نقد میکنیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید