گردشگری گرمی مغان وابسته به توسعه سه منطقه نمونه است

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: مسیر گردشگری گرمی وابسته به سه منطقه این شهرستان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ابراهیم امامی در نشستی با مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل اظهار کرد: دریاچه گیلارلو، منطقه نمونه گردشگری داش‌دیبی و در حوزه شهری منطقه قلعه‌باشی و زرنه بهترین ظرفیت‌های گرمی مغان برای توسعه گردشگری است.

وی به ظرفیت‌های دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی اشاره کرد و افزود: با نگاه مثبت استاندار اردبیل در نظر داریم این مجموعه را به سرمایه‌گذار جدید واگذار کنیم تا شاهد تحولی نوین در گردشگری باشیم.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: دومین موضوع، توسعه منطقه داش‌دیبی در این  شهرستان است که خوشبختانه فعالیت‌های خوبی نیز در این زمینه انجام شده و امیدواریم اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری نیز اعتباراتی برای این منظور در نظر بگیرند.

وی اضافه کرد: منطقه گردشگری قلعه‌باشی و برزند در حوزه شهری قابلیت بالایی داشته و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و دولتی در این نقطه انجام شده که برای تکمیل نهایی آن لازم است دستگاه‌های مرتبط هدایت را بر عهده بگیرند.

وی قابلیت‌های گردشگری شهرستان گرمی را بی‌نظیر و خدادادی برشمرد و گفت: در هیچ جای کشور نظیر این توپوگرافی که دربردارنده گونه‌های مختلف گیاهی، آب و هوایی، جغرافیایی و حیوانی باشد، وجود ندارد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. شهروند گفت:

    فکرنان کن خربزه آب است ،درشهرستان گرمی افرادی هستند که به نون شب محتاجندمرد باشکم گرسنه روحیه گردش وتفریح ندارندایجاد مناطق گردشگری صرفا برای غیر بومی های مرفه که هرازچندگاهی مسیرشون به گرمی میخوره خوبست والا اغلب مردم گرمی ازفرط مشکلات اسمشون را ازیاد برده اند

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید