راه اندازی مجدد یک واحد دامداری صنعتی ۲۰۰ راسی در گرمی

آزادلو : راه اندازی دامداری راکد ۲۰۰ راسی آقای معظمی یکی از طرحهای تولیدی مهم شهرستان بود که در چند روز گذشته ایام دهه مبارک فجر به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی و با حمایت تسهیلاتی دولت محترم تدبیر و امید بعد از سالهای طولانی راکد ماندن به چرخه تولید وارد شد.

مدیر جهاد کشاورزی در حاشیه این مراسم در گفتگو با واحد روابط عمومی اعلام کرد:  سال جاری صاحبان حدود ۴۸ مورد از واحدهای تولیدی ، دامداری و مرغداری راکد شهرستان در سیستم بهین یاب ثبت نام کرده و حدود ۲۳۰ میلیارد ریال سرمایه و تسهیلات درخواست کرده بودند که از این تعداد حدود ۷ نفر توانستد از بانکهای عامل مبلغ ۴۶ میلیارد ریال اعتبار اخذ نموده و واحدهایشان را مجددا” راه اندازی و وارد چرخه تولید نمایند.

دکتر احمدی افزود از سال گذشته با همت دولت تدبیر و امید در مجموع حدود ۱۵ واحد تولیدی بزرگ به چرخه تولید آمده و واحدهایشان را فعال کرده اند که امید است این کار با ارزش با رفع موانع تولید و حمایتهای لازم دولت باسرعت بیشتر جهت رونق بخشی به حیات تولیدو اشتغال کشور افزایش یابد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. بابا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    حالا ببینیم این دامداری صنعتی که برای چندمین بار سر دولت را تراشیده چه برکتی را به نظام جمهوری اسلامی عرضه خواهد داشت البته اگر چند روز پیش ورشکستگی خود را اعلام ننموده باشد…

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید