افتتاح فاز اول کانال آبیاری روستای سیدکندی از توابع بخش مرکزی شهرستان گرمی

آزادلو : فاز اول کانال آبیاری روستای سیدکندی از توابع بخش مرکزی  با اعتبار بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال. باحضور فرماندار و مدیر جهاد کشاورزی و جمعی از مسولین ادارات و کارشناسان جهادکشاورزی و کشاورزان افتتاح گردید.

دکتر عظیم احمدی در حاشیه مراسم افتتاح در گفتگو با مسول روابط عمومی اعلام کرد: در سال جاری حدود ۱۲ مورد کانال آبیاری از محل اعتبارات تملک دارایی بعد از تخصیص اعتبار به مناقصه گذاشته شد که پیمانکاران پروژه ها تعیین شدند تعدادی از این کانال ها تکمیل شده و مابقی هم با مساعد شدن هوا احداث خواهند شد.

وی افزود: با تلاش و پیگیری نماینده محترم مجلس شورای شهرستان و فرماندار محترم علاوه بر اعتبار تخصیص یافته از محل اعتبارات استانی تملک دارایی،حدود ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرحهای عمرانی جهاد کشاورزی شهرستان از محل ارتقاء شاخص تصویب شده.که برای این منطور حدود ۱۴ طرح کانال آبیاری از سطح شهرستان پیشنهاد گردیده که بزودی مناقصه آنها نیز برگزار خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی بیان کرد علاوه بر اینها نزدیک ۱۳ مورد کانال آبیاری از محل اعتبارات ملی آبیاری کم فشار، شناسایی و تعدادی تکمیل پرونده و در مرحله طراحی است که ۸۵ درصد آن کمک بلاعوض دولت و فقط ۱۵ درصد سهم مشارکت بهره برداران خواهد بود.

احمدی در پایان افزود برای ادامه و تکمیل فاز بعدی کانال سید کندی حدود ۱ونیم میلیارد ریال از محل ارتقاء شاخص پیشنهاد شده که امید است در آینده نزدیک پس از مساعد شدن هوا انجام گردد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. شهروند گفت:

    باسلام و عرض تبریک وخسته نباشید. کانال معمولا پهناش بالای ۷ یا ۸ متر است. درمغان به این کانالت می گند.یعنی کانال کوچک

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید