امنیت خط قرمز مردم است

آزادلو : رئیس مجمع نماینگان استان اردبیل گفت: نیروی انتظامی با نهایت خویشتن‌داری و صبر و حوصله با آشوبگران خیابان پاسداران تهران برخورد کرد

میر حمایت میرزاده عصر امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: نیروی انتظامی با نهایت خویشتن‌داری و صبر و حوصله با آشوبگران خیابان پاسداران تهران برخورد کرد و شما نظیر این خویشتن‌داری را که چند روزی به طول انجامید در هیچ کشوری نمی‌توانید مشاهده کنید.

وی گفت: اتفاقاتی نظیر این هر روزه در تمامی کشورهای اروپایی و آمریکایی رخ می‌دهد و این افراد فریب‌خورده در این داستان نیز متاسفانه خود را دستاویز دشمنان قسم‌خورده ما کردند تا با استناد به آن شروع به سیاه‌نمایی علیه کشور کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل تصریح کرد: اکثریت افرادی که در این گونه اقدامات کور و ناآگاهانه مشارکت می‌کنند بدون هدف و فریب‌خورده هستند که تحت تحریک عده‌ای دیگر قرار می‌گیرند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیچ گونه مباحثی فرقه‌ای و قومیتی پشت این جریانات و آشوب‌ها نبوده و مدارای نیروی انتظامی بر اساس اصولی دینی و اسلامی ما بوده است زیرا در هیچ کشوری تا این حد تحمل اختلال در نظم عمومی وجود ندارد.

میرزاده اضافه کرد: حداقل انتظار ما از نیروی انتظامی حفظ امنیت در داخل مرزهای کشور است و اگر غیر از این می‌بود دیگر مردم وارد عمل می‌شدند و اجازه ادامه این آشوب را به این افراد نمی‌دادند.

وی افزود: از درایت و صبر و حوصله نیروی انتظامی در این زمینه کمال سپاسگزاری را داریم و امیدواریم با توجه به شهادت چندین نفر از نیروهای بسیج مردمی و نیروی انتظامی در این اتفاق قوه قضاییه برخورد مناسب با عاملان این جنایات داشته باشند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید