پلیس راهورگرمی برای مسافران نوروزی، لحظات آرام و بی خطررا فراهم می کند

آزادلو : رئیس پلیس راهورگرمی در جلسه ستاد خدمات سفرشهرستان گرمی در محل فرمانداری براستفاده از مضمونها و پیامهای ترافیکی و اصول صحیح راهنمایی و رانندگی در قالب بنرهای تبلیغاتی در معابرو میادین شهرهای گرمی و انگوت و همچنین تابلوروان گردان نصب شده در ورودی شهرگرمی در ایام تعطیلات نوروزی تاکید کرد.

سرهنگ مراد پناهی افزود: رعایت قوانین ترافیکی توسط شهروندان نیاز به آموزش دارد که این آموزش باید توسط مراکز فرهنگی و با همکاری ارگان های زیرمجموعه مانند، شهرداری، شورای شهر، راهنمایی رانندگی و حتی آموزش و پرورش انجام گیرد.

رئیس پلیس راهورگرمی با بیان اینکه برای نهادینه کردن فرهنگ رانندگی مسئولیت اصلی بر عهده خانواده¬ها و نهادهای آموزشی می¬باشد افزود: خانواده¬ها و نهادهای آموزشی هم چون مدارس عنوان اولین گروه¬هایی که فرد در آن¬ها عضویت می¬یابد، باید به پرورش روح قانونگرایی در بین کودکان اقدام نمایند و در این رابطه قصد داریم امسال نیز همایشی را با همکاری آموزش و پرورش ،بعنوان آموزش فرهنگ ترافیکی در مدارس شهرستان برگزارکنیم.

وی از هدایت و راهنمایی مسافران و میهمانان نوروزی در سالهای متمادی در سطح شهرتوسط ماموران راهنمایی و رانندگی نیزخبرداد و افزود:در راستای رفاه حال بیشتر مسافران نوروزی در این شهرستان بهتراست بنرها و تابلوهای هدایت مسافران به نقاط و مسیرهای مختلف و بویژه محل دقیق اسکان آنان توسط متولیان امرتعبیه گردد.

سرهنگ مراد پناهی تصریح کرد: با توجه به استقبال گسترده مردم از سفرهای برون شهری در ایام نوروز سال نو پلیس راهنمایی و رانندگی نیز به منظور فراهم کردن سفری آرام و بی خطر در کنار عزیزان خدمت رسانی شایسته ای را ارائه خواهد داد./ کانال تک خبر

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید