۵ نماینده حامی استان شدن مغان امضایشان را پس گرفتند

download (3)

آزادلو : ۵ تن از نمایندگان آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل که از پیشنهاد استان شدن مغان حمایت کرده بودند، امضای خود را پس گرفتند.

۲۷ مهرماه سال جاری بود که نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در سخنرانی اش در مجلس پیشنهاد داد تا استان مرزی مغان با محوریت شهرستان‌های گرمی، پارس‌آباد، بیله‌سوار و مشگین‌شهر و شهرهای اصلاندوز و جعفرآباد، استان مرزی مغان تشکیل شود، وی دلیل این پیشنهادش را رسیدگی بیش از پیش به کارهای این منطقه عنوان کرد.

سپس پنج تن از نمایندگان سه استان اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی نامه ای را امضا کردند که در آن از منفک شدن مغان از اردبیل حمایت شده بود.

کمال‎الدین پیرموذن سخنگوی مجمع نمایندگان اردبیل هم در واکنش به پیشنهاد نماینده مردم پارس آباد برای منفک شدن مغان از اردبیل گفت: استان شدن مغان مورد تایید هیئت دولت نیست.

حقیقت پور دیگر نماینده مردم استان اردبیل هم در واکنش به این پیشنهاد اعلام کرد که منفک شدن مغان از اردبیل شدنی نیست  و این حرف ها بین مغان و اردبیل دعوا ایجاد می کند.

استاندار اردبیل هم در اظهاراتی گفته است: بنده به نظر نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار احترام قائل هستم ولی بر این باورم که در شمال این استان در سال‌های آینده یک تحول اساسی و جدی را بیش از هر زمان دیگر شاهد خواهیم بود.

به گزارش آران مغان منصور حقیقت پور امروز در گفتگویی راجع به امضای نامه ای از سوی پنج تن از نمایندگان استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل برای منفک شدن مغان از اردبیل اظهار کرد: نمایندگان حمایت کننده از پیشنهاد استان شدن مغان دیروز امضای خود را پس گرفتند.

وی گفت: این نمایندگان دیروز با امضای نامه ای مبنی بر اینکه حمایت از استان شدن مغان و یا الحاق این منطقه به آذربایجان شرقی که با اصرار نماینده مردم پارس آباد بوده از تصمیم خود منصرف شدند.

نظر شما چیست؟

۱۲ نظر

 1. مغانی GERMANY گفت:

  اگه مغان از اردبیل جدا میشه و می خواهد به تبریز ملحق شود چرا اردبیلی ها مخصوصا نماینده هاشون می سوزند.
  دلیلش اینکه که خودشون می دونند اگه مغان را از دست بدهند باید از گرسنگی بمیرن این را همه می دانند.
  ولی آخرش اینها با این برنامه های تبعیض آمیزشان مغان را از دست خواهند داد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. یه نفر گفت:

  راس میگه دیگه تبریزی ها اردبیلی ها رو تیلی دوست دارند و همین طور اردبیلی ها تبریزی ها رو خیلی دوست دارند.لطفا از طرف تبریزی ها نظر ندین.ما تبریزی ها خودمون میتونیم نظرمون رو اعلام کنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محسن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بالاخره یا برای رای یا برای هر … این میشه ۲ تیر با یک نشانه.نظر بسیار مناسبی میباشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. پاسخ به حرف حقیقت پور گفت:

  آقای حقیقت پور اکر میتوانید مثل نماینده تبریز اصفهان وخیلی نمایندهای دیکر تلاش کنید تا این حرف حقیقت را پشت تریبون نشنوید تا الان چه کار مثبتی انجام دادید بودجه میاد برای اردبیل هزینه میشه
  ونماینده مردم شهرستان گرمی هم مثل شما سه ۳نماینده اردبیل معلوم نیست کجاست برید راه روستای تبریز را هم ببینید اردبیل را هم ….درپایان تشگر میکنم از منطق اردبیلی که تا حالا …بود خدا میداند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  ای کاش استان مغان تشکیل بشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. مغانلو گفت:

  هیاهوی آقای برومند برای تحقق وتصویب منطقه آزادتجاری بودوالاخودش هم میدونند که استان مرزی باوجود غولهای اردبیلی امکان تحقق ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. غروب گفت:

  اونایی که قبلا امضا کرده بودن والان پس گرفتن معنیش اینه که ما غلط کردیم ویا اینکه مثل زنها هستیم امروز یه تصمیم فردا یه تصمیم؟؟؟؟؟؟نیم کیلو باش ولی مرد باش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. وحدان UNITED STATES گفت:

  خبرگزاری میزان: اسامی غائبین جلسه علنی امروز مجلس توسط هیئت رییسه مجلس قرائت شد.

  به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزای میزان، این اسامی به شرح زیر است: حجت الاسلام روح الله حسینیان، سیدباقر حسینی، خصوصی ثانی، رضا رحمانی، روح الله عباس پور، علی علیلو، عباس غایب رحمت، محمدمهدی مفتح، فتح الله حسینی، میرقسمت موسوی اصل و بیژن نوباوه

  محمد دهقان عضو هیئت رییسه مجلس همچنین تصریح کرد: که غایبینی که اسامی آنها روز یکشنبه هفته جاری مورخ ۴/۸/۹۳ توسط هیئت رییسه قرائت شد جز غایبین نبوده و از طرف مجلس به ماموریت رفته اند.

  وی ادامه داد: سبحانی فرد، نعیمی، قربانی، هادی قوامی، محمد حسین توکلی، سیدحسین نقوی و حسینی از جمله افرادی هستند که از طرف مجلس به آنها ماموریت داده شده است.
  منبع:http://mizanonline.ir/fa/content/12908

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. تورک اوغلو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خداوند حاجی برومندرا حفظش کناد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. اردبیلی گفت:

  با سلام.دیدین همه چیز به گفتن برومند نیست.تمامی نمایندگان امضا ها رو پس گرفتن نه تنها اردبیل بلکه تبریز همچنین.برومند برای جو سازی این کا رو کرد رای بیاره.آخرشم هیچی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اردبیلی گفت:

   برید پی کارتون.شماها فکر کردید تبریز اردبیل رو ول می کنه و شما هارو می چسبه.فکر کردید با این کارها میتونید بین اردبیل عزیز و تبریز عزیز اختلاف بندازید.تبریزیا عاشق اردبیلیا هستن.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • سلیمان خاطر گفت:

    منم همیشه پشت اردبیل هستم مگه کسی که طعم اردبیلی ها را بچشه ول میکنه ؟ شهرت اردبیلی ها تمام دنیا را فرا گرفته من که اصلا همیشه پشت اردبیلی ها هستم بخصوص شما برادر یا خواهر که کاسه داغتر از آش هستید .

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید