افزایش ۵۰ درصدی بودجه استان اردبیل طی سال جاری

آزادلو : استاندار اردبیل از افزایش ۵۰ درصدی بودجه استان اردبیل طی سال جاری خبر داد و گفت: با وجود کاهش ردیف اعتبار بودجه در اکثر استان‌های کشور خوشبختانه در اردبیل این بودجه از افزایش ۵۰ درصدی برخوردار است.

اکبر بهنامجو ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن جلسات شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: همه مدیران استان در سال جاری بحث اشتغال را جدی بگیرند چرا که در سال ۹۷ این موضوع مهم به صورت هفتگی رصد خواهد شد.

 وی افزود: سهمیه استان اردبیل در بحث اشتغال ۸ هزار نفر است و در تمامی شهرستان‌ها، فرمانداران به عنوان مسئول اشتغال شهرستان‌ها محسوب خواهند شد و در این ارتباط سهم اشتغال تمام شهرستان‌های استان مشخص شده است.

استاندار اردبیل عنوان کرد: بعضی از دستگاه‌های استان باید بودجه‌های متمرکز را رصد کنند که برای سال جاری چه میزان اعتبارات متمرکز را می‌توان تخصیص داد.

استاندار اردبیل از  افزایش ۵۰ درصد بودجه استان طی سال جاری خبر داد و گفت: باوجود کاهش ردیف اعتبار بودجه در اکثر استان‌های کشور خوشبختانه در استان اردبیل این بودجه از افزایش ۵۰ درصدی برخوردار است.

بهنامجو در ارتباط با بحث راه آهن اردبیل – میانه بیان کرد: به دنبال این هستیم تا منابع ویژه‌ای برای اعتبارات راه‌آهن در استان جذب کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه جهش خوبی در بحث سرمایه‌گذاری در استان را شاهد هستیم و امیدواریم که این روند رو به رشد تداوم داشته باشد.

رئیس شورای اداری استان اردبیل همچنین به شعار زمستان بیدار اشاره کرد و گفت: زمستان نباید برای استان محدود باشد و خوشبختانه در این ارتباط تعداد ۴ سایت ورزش زمستانی در استان طراحی شده است تا بتوانیم از ظرفیت‌های گردشگری استان در زمستان بیشتر از گذشته بهره‌مند شویم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید