قضاوت درباره عملکرد نمایندگان مردم در مجلس هنوز زود است

Image result for ‫میرزاده گرمی‬‎

آزادلو : رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه بیش از دو سال فرصت برای نمایندگان مجلس دهم باقی مانده است، ارزیابی عملکرد نمایندگان در حال حاضر زود خواهد بود.

سیدحمایت میرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: هدف همه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ارتقای شاخص‌های توسعه و رسیدن به اهداف عالی پیشرفت کشور بوده و طبیعتا روش هر نماینده برای رسیدن به این مهم متفاوت خواهد بود.

وی افزود: گام‌های مهمی برای توسعه شهرستان گرمی مغان برداشته شده است که حصول نتیجه نهایی آن‌ها بسته به زمان و شرایط پیش‌رو در آینده دارد و به همین دلیل هنوز نمی‌توان عملکرد نماینده را بصورت قطعی نقد و بررسی کرد.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برررسی عملکرد نمایندگان و ارائه نظرسنجی از عملکرد آن‌ها زمانی دقت عمل بیشتری خواهد داشت که تا پایان زمان ۴ ساله نمایندگی فرصت داده شود، زیرا مردم نماینده را برای ۴ سال و نه مدت ۲ سال انتخاب کردند.

وی اضافه کرد: بررسی عملکرد نمایندگان در زمان حال مانند این است که به دانش‌آموز وسط جلسه امتحان و قبل از اینکه ورقه امتحانی خود را پر کرده باشد و هنوز هم نیمی از زمانش باقی مانده است، بگوییم برگه خود را برای اصلاح تحویل بده در حالی که وی هنوز فرصت برای اصلاح سوالات قبلی و پاسخ به سوالات بعدی را دارد.

میرزاده اتحاد، اشتغال و آبادانی را شعار خود از ابتدای فعالیت سیاسی عنوان کرد و افزود: برای هر سه شعاری که از ابتدا دادم، حرکت‌های قابل توجهی انجام دادم و خوشبختانه اکنون شهرستان شاهد اتحاد و در مرحله بعد با حضور سرمایه گذاران شاهد اشتغال جوانان است.

وی اضافه کرد: دستیابی به آبادانی نیز چیزی نیست که با سرعت به دست بیاید و با توجه به شاخص‌های بالای محرومیت شهرستان گرمی مغان، باید با صبوری و همکاری مردم به این مهم دست یافت و خوشبختانه در حوزه تأمین زیرساخت‌های اساسی نیز اقدامات مهمی انجام یافته است.

نظر شما چیست؟

۴ نظر

 1. پیمان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای میرزاده همانطوریکه میدانید دوران نمایندگی ۴ سال می باشد. تجارب ارزنده گذشته نشان داده سال اول نمایندگی تا بیایید خودتان را پیدا کرده و برکارها سواربشوید گذشته و اکثریت قریب به اتفاق مسئولین دستگاههای اجرایی از شماها زیاد حرف شنوی نخواهند داشت. سال آخر نمایندگی هم دقیقا مشابه سال اول می باشد مضاف براینکه معلوم نمی باشد که در دوره بعدی رای بیاورید یا نه. موند دو سال میانی که یک سالش گذشته و تاکنون هیچ کاری را در شهرستان انجام نداده اید مطمئنن یک سال بعدی را هم با این روند نخواهید توانست مثمر ثمر واقع شوید پس الان بهترن فرصت برای قضاوت در مورد نمایندگان بوده و متاسفانه نمره شما مردودی می باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   با سلام ،جوجه رو آخر پاییز می شمارند. آقا پیمان نمایندگان شماها که آخر پاییز هم چیزی برای شمردن نداشتند پس زود قضاوت نکنید. خدا بزرگ است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس2 گفت:

  نماینده پیگیر و تلاشگر، اجرت با خدا.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس گفت:

  فقط شعروشعار

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید