لزوم افزایش کادر درمانی و تکمیل چارت اداری تأمین اجتماعی گرمی

آزادلو : رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل بر لزوم افزایش کادر درمانی و تکمیل چارت اداری تأمین اجتماعی شهرستان گرمی مغان تأکید کرد.

سیدحمایت میرزاده در حاشیه دیدار با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: برای دو شیفته شدن درمانگاه به ۱۵ نفر کادر درمانی نیاز بوده و برای تکمیل چارت اداری تأمین اجتماعی نیز بیش از ۶ نفر نیروی کار مورد نیاز است و باید این چارت‌های تشکیل یافته تکمیل شوند.

وی با تقدیر از بازدید شبانه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از وضعیت شهرستان‌های گرمی و مشگین شهر، افزود: رفع دغدغه‌های مرتبط با تأمین اجتماعی در بخش افزایش بیمه شدگان، توسعه فضای درمانی و ایجاد واحد اقماری تأمین اجتماعی در موران و ارتقای شعبه انگوت از جمله خواسته‌های ما از مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی است.

میرزاده اضافه کرد: احداث یک ساختمان جدید جهت ادغام درمانگام و آزمایشگاه که اکنون در ساختمان‌های مجزا قرار دارند و همچنین توسعه تجهیزات درمانی و تبدیل درمانگاه به کلینیک تخصصی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

میرزاده با بیان اینکه شهرستان گرمی مغان در طول ۴ دهه انقلاب مظلوم واقع شده است، تصریح کرد: اگر در طول این ۴۰ سال، ۴۰ مسئول ارشد کشوری در این شهرستان حضور یافته و از نزدیک مشکلات مردم را می‌دیدند، قطعا هرکدام با یک کار بزرگ زمینه رشد و شکوفایی را فراهم می‌کردند.

وی با بیان اینکه ۳۸ درصد از جعیت این شهرستان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، افزود: ما اکنون در این شهرستان ۱۱ هزار و ۱۴۶ نفر بیمه شده داریم که با افراد تبعه خود جمعیت بیش از ۳۰ هزار نفری را شامل می‌شود و با احتساب بازنشستگان حجم عظیمی از جمعیت مردم منطقه تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید