میرزاده: جاده لنگان شهرستان گرمی بهسازی می شود

آزادلو : نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری برای احیا و بهسازی جاده ارتباطی «لنگان» در حوزه شهرستان گرمی ادامه خواهد داشت.

سیدحمایت میرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: گام‌های مهمی برای توسعه شهرستان گرمی مغان برداشته شده که مهمترین آن‌ها در بخش راهسازی است.

وی با بیان اینکه برای توسعه گردشگری راه ارتباطی داش‌دیبی به اوماسلان در حال اجرا است، افزود: اجرای پروژه چهاربانده کردن ورودی شهر گرمی نیز یکی دیگر از اقدامات مهم در حوزه راهسازی این شهرستان است که امیدواریم در سریعترین زمان به سرانجام برسد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل بیان کرد: با جدیت پیگیر اجرای رینگ اتصالی بزرگراه شمال به جنوب که پیش از این نیز در دستور کار مسئولان استانی قرار گرفته است، هستیم تا جاده ارتباطی از مسیر لنگان عبور کرده و کل شهر گرمی و شهرستان‌های شمالی استان ذی‌نفع باشند.

وی با انتقاد از کوتاهی در اجرای پروژه راه ارتباطی مسیر بین بخش‌های شهرستان گرمی، تصریح کرد: در این زمینه بارها موضوع را از طریق مسئولان مربوطه و سایر مقامات پیگیری کردیم اما به علت عدم تخصیص اعتبارات، پیمانکاران نیز با مشکل اجرایی مواجه هستند.

میرزاده اضافه کرد: با توجه به سردسیر بودن شهرستان و اجرای کارهای عمرانی در شش ماهه نخست سال، در مجلس و وزارتخانه‌های متبوع پیگیر اختصاص اعتبارات به این مناطق زودتر از سایر مناطق هستیم تا به این روش اعتبارات مناسبی در اختیار پیمانکاران قرار گیرد.

 وی به اهمیت اجرای پروژه‌های مهمی همچون مرکز رفاهی فرهنگیان گرمی اشاره کرد و گفت: در طول سالیان گذشته یک محل برای اسکان مسافران و میهمانان این شهرستان ایجاد نشده بود که خوشبختانه با تکمیل این مجموعه، گام بزرگی برای توسعه گردشگری و جذب مسافران برداشته خواهد شد.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. شهروند UNITED STATES گفت:

    یه روکش آسفالتی ازچشمه لنگان ……………… یک نوع شاهکاریه،حالا بازسازی یاعریض نمودن این قسمت جاده بعید وهزینه برداره ،یک روکش درست حسابی بشه تاحداقل ازاستهلاک خودرو ها مخصوصا لاستیک وزیربندیهاش کاسته شود .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. امید UNITED KINGDOM گفت:

    از منطقه آزاد چه خبر ؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید