کشاورزی، صنعت و گردشگری سه محور توسعه گرمی است

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: محورهای توسعه این شهرستان در سه حوزه کشاورزی، صنعت و گردشگری تعریف شده است.

به گزارش آزادلو ابراهیم امامی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گرمی اظهار کرد: اهمیت روز قدس برای مسلمانان بسیار بالا بوده و باید برای به نحو احسن فضای حضور پرشور مردم ایجاد شود.

وی با بیان اینکه دستگاه ها در مناسبت های مختلف در کنار مردم باشد، تصریح کرد: باید با اقدامات متنوع و با برنامه های مختلف زمینه افزایش مشارکت مردم را در برنامه های مذهبی فرهنگی فراهم کنند.

رئیس شورای اداری گرمی مغان بیان کرد: جوانان و آینده سازان بیشتر از نسل گذشته به آرمان های حقیقی انقلاب پایبند هستند و قطعا در شرایط بحرانی خود را ثابت خواهند کرد و به همین منظور اعضای شورای اداری در مسائل فرهنگی با تمام توان وارد عمل شده و خود را بسته به حدود تعریف شده اداری نکنند.

وی با اشاره به اینکه محورهای توسعه شهرستان گرمی در سه حوزه کشاورزی، صنعت و گردشگری تعریف شده است، افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته از طرح های سرمایه گذاری که در این بخش ها باشد بصورت همه جانبه حمایت خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه گرمی نیز در این جلسه گفت: اقتدار ایران در منطقه باعث عصبانیت کشورهای استکبار جهانی شده است و به هر روش ممکن می خواهند به جبهه مقاومت فشار وارد کنند.

سرهنگ طاهر رحیمی اظهار کرد: برنامه های مختلف بخصوص مراسم ۱۵ خرداد باید هرسال باشکوه تر از سال گذشته برگزار شود تا به همه دنیا نشان دهیم این انقلاب به راحتی بدست نیامده است.

وی با بیان اینکه پیش زمینه این اقتدار حمایت همه جانبه مردم از جبهه مقاومت اسلامی است، تصریح کرد: یکی از اولویت های دستگاه های دولتی باید حمایت از کارمندان رزمنده باشد تا فرهنگ ایثار و شهادت همچنان زنده باشد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. امید گفت:

    از آذر مغان میخوام در مورد منطقه آزاد خبر جدید اطلاع رسانی کنید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید