ساختمان دولت در انگوت بعد از ۷ سال به بهره‌برداری نرسیده است

آزادلو : رئیس شورای اسلامی شهرستان گرمی بر لزوم تکمیل ساختمان نیمه‌کاره دولت در بخش انگوت تأکید کرد و گفت: این ساختمان پس از گذشت ۷ سال همچنان به صورت نیمه‌کاره و با پیشرفت حدود ۴۰ درصد راکد مانده است

سیاوش کوهی، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: عملیات احداث ساختمان دولت در بخش انگوت از سال ۹۰ در سه طبقه شروع شده و پس از گذشت ۷ سال همچنان بصورت نیمه‌کاره و با پیشرفت حدود ۴۰ درصد راکد مانده است.

وی با بیان اینکه هنوز در بخش انگوت به عنوان بزرگترین بخش استان بسیاری از ادارات مستقر نشده است، افزود: فاصله زیاد شهر انگوت با مرکز شهرستان گرمی مغان و همچنین وجود بیشترین تعداد روستاها نسبت به سایر بخش‌ها، از دلایل مهم تکمیل این ساختمان است.

عضو شورای اسلامی شهر انگوت بیان کرد: تکمیل این ساختمان یکی از خواسته‌های به حق اهالی انگوت برای استقرار نمایندگی همه ادارات در این بخش است و از مسئولان ذی‌ربط استانی خواستار تأمین اعتبار برای تکمیل آن هستیم.

وی همچنین بر لزوم استقرار یک پایگاه سازمان انتقال خون استان در شهرستان گرمی تأکید کرد و گفت: پایگاه‌های سازمان انتقال خون در بسیاری از شهرستان‌های استان فعال است اما همچنان پس از سال‌ها در شهرستان گرمی هنوز این پایگاه مستقر نشده است.

کوهی اضافه کرد: با توجه به اینکه مردم گرمی در امر اهدای خون پیشتاز هستند، از مدیرکل انتقال خون استان می‌خواهیم پایگاه انتقال خون در مرکز شهرستان گرمی مغان مستقر شود تا مردم منطقه از این نظر مشکلی نداشته باشند و در این زمینه نیز با انتقال خون استان مکاتباتی صورت گرفته است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید