میرزاده: کمبود اعتبار نداریم، مسئولان شهرستان آستین ها را بالا بزنند

آزادلو : نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات خوبی برای توسعه شهرهای منطقه اختصاص یافته که باید با همت مسئولان شهرستان نسبت به جذب و اجرای پروژه های عمرانی اقدام شود.

سیدحمایت میرزاده اظهار کرد: برای اجرای طرح احیای بافت تاریخی منطقه قلعه باشی شهر گرمی مبلغ ۲ میلیارد تومان اعتبار از سازمان برنامه و بودجه اخذ شده و از این سازمان دستورات اختصاص اعتبار برای بازگشایی مسیر پیچ خیابان معلم به کوتول نیز اخذ شده است.

وی با بیان اینکه بازگشایی چهارراه شهر گرمی یکی از آرزوهای دیرینه اهالی این شهر است، افزود: برای این منظور ۴ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که امیدواریم طی مراحل قانونی و انتخاب پیمانکار و برگزاری جلسات مرتبط توسط شورای شهر در سریعترین زمان انجام شود.

میرزاده با بیان اینکه حرکت های خوبی برای توسعه منطقه تفریحی زرنه گرمی انجام شده است، تصریح کرد: طی بازدیدی که از این محل داشتیم با هماهنگی شهرداری نسبت به برآورد هزینه اجرای یک پل معلق کوچک در این محل اقدام شود تا اعتبار لازم برای این مهم نیز اخذ شود.

وی اضافه کرد: طی رایزنی های صورت گرفته با مسئولان سازمان برنامه و بودجه اعتبارات مناسبی برای توسعه گردشگری و عمرانی شهرهای گرمی، انگوت و زهرا در نظر گرفته شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل همچنین بر لزوم تسریع در گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان اردبیل تأکید کرد.

میرزاده بیان کرد: آمارها نشان می دهد جمعیت روستایی استان به شدت در حال کاهش است و اگر فکری به امکانات و زیرساختهای روستایی نکنیم آینده ای نه چندان خوش در انتظار این استان است.

وی تأمین گاز روستاها را قبل از اتمام فصل تابستان ضروری دانست و گفت: طی دیداری که با وزیر نیرو داشتیم دستور تسریع در گازرسانی ها صادر شد و در دیدار با مسئولان استانی بر این مهم تأکید شد تا امسال روستاهای بالای ۲۰ خانوار زمستان خود را با نفت سپری نکنند.

 

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید