جلسه فوق العاده ویژه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در گرمی

آزادلو : جلسه اضطراری و فوق العاده ویژه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان طی روزهای تعطیل جهت خرید تضمینی محصولات کشاورزی در شهرستان گرمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گرمی،طی روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد که جز تعطیلات رسمی بود جلسات هماهنگی خرید کلزا و غلات با حضور مهندس نیکشاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی و چندتا از مدیران ارشد سازمان و کارشناسان پهنه بندی و مدیر جهاد کشاورزی در اتاق اجلاس مدیریت جهاد کشاورزی برگزار گردید.

مهندس نیکشاد در گفتگو با واحد خبری روابط عمومی نتایج جلسات را بسیار مطلوب ارزیابی کردند.و افزودند در این جلسه بر تکمیل و رفع نواقصات لیست کشاورزان در سامانه پهنه بندی تاکید شد و از کلیه دست اندرکاران خرید محصولات درخواست گردید برای خرید روان و آسان محصولات از کشاورزان اهتمام و نظارت جدی داشته باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزان در ادامه بر بسیج تمام امکانات جهادکشاورزی در امر خرید اشاره کرده و اعلام نمودند کشاورزانی که به هر دلیلی نتوانستند در سامانه پهنه بندی ثبت نام کنند باید در سریعترین زمان ممکن با مراجعه به مدیریت جهاکشاورزی و مراکز تابعه جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در زمان تحویل محصولات به مراکز خرید، نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

    یعنی باور کنیم در جهاد کشاورزی آن قدر کار هست که در روزهای تعطیل رسمی هم کار می کنند. ا… اعلم
    سامانه پهنه بندی هم سیاست جدید جهاد کشاورزی هست امیدواریم در پرداخت هم مثل خرید دقیق عمل کنند و همانند سال قبل گوشت قربانی نکنند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید