سالن ۳ هزار نفری برگزاری مسابقات ورزشی در گرمی احداث می شود

Related image

آزادلو : رئیس مجمع نمایندگان استان : امکانات و تجهیزات ورزشی استان در شان مردم استان نیست
حمایت میرزاده  که  در جلسه بررسی پروژه های عمرانی ورزشی با حضور مدیر کل فنی مهندسی وزارت ورزش و جوانان و معاون استاندار اردبیل  استان سخن می گفت ،  امکانات ورزشی استان و حوزه انتخابی خود شهرستان گرمی را بسیار پایین توصیف کرد و خواستار اجرای پروژه های ورزشی عظیم و توسعه تجهیزات ورزش استان بخصوص شهرستان گرمی شد.
او از شاخص های توزیع امکانات ورزشی در کشور انتقاد کرد و گفت : اصلا آیا شاخص هایی برای توزیع ورزشی در نظر گرفته می شود ، چرا که امکانات ورزشی شهرستان گرمی نه از لحاظ جمعیت ، نه وسعت و نه قدمت و نه دیگر شاخص ها عادلانه نیست و توجه جدی وزارت ورزش و جوانان را می طلبد و من سئوالم اینست آیا وزارت ورزش و جوانان اصلا  بخش موران را می شناسد؟
میرزاده از بیان مشکلات ورزش استان و حوزه انتخابیه خود در دیدار با وزیر ورزش و جوانان خبر داد و خواستار احداث سالن برگزاری مسابقات ورزشی ، تجهیز تنها استخر شنای گرمی و تکمیل و بهره برداری از سالن های ورزشی نیمه تمام روستائی  در این شهرستان شد.
میرزاده با اشاره به پرورش نخبه های ورزشی در استان اردبیل و کسب عناوین و مدال های رنگارنگ در مسابقات بین المللی ، اظهار کرد : نقشی که استان اردبیل در موفقیت های ورزشی کشور دارد قابل اغماض نیست و توجه بیشتر و توسعه امکانات عمرانی ورزشی حق مردم این استان است.
رئیس مجمع نمایندگان استان از تعلل پیش آمده در تکمیل سالن های ورزشی روستایی و انتظار مردم برای تکمیل آن انتقاد کرد و ادامه داد : شرایط ورزش بانوان در استان اردبیل فراهم نیست و حق بانوان استان در این حوزه ادا نشده است.
میرزاده توسعه زیرساخت های ورزشی استان را خواستار شد و گفت : استان اردبیل با ۹ ماه زمستان باید با شاخص های خاصی دیده شود و ضرورت احداث سالن های سرپوشیده ورزشی در استان مورد توجه قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردییل نیز با اشاره به موفقیت های ورزش استان و پرورش جوانان مستعد و نخبه ورزشی در اردبیل تکمیل پروژه های عمرانی ورزشی استان از جمله سالن های ورزشی سرپوشیده نیمه تمام روستائی و استادیوم علی دائی را خواستار شد و گفت : امکانات ورزشی استان در شان مردم قهرمان پرور این استان نیست و از حیث برخورداری از سالن های ورزشی پایین تر از میانگین کشوری قرار داریم  و  عقب ماندگی و محرومیت از این لحاظ مشهود است .
ندائی توجه وزارت ورزش و جوانان برای توسعه اماکن ورزشی استان را خواستار شد و گفت : در نشست آینده استاندار اردبیل با وزیر ورزش و جوانان مشکلات و اولویت های ورزش استان بیان خواهد شد.
معاون استاندار اردبیل از قطعی شدن سفر رئیس جمهور کشورمان به استان در شهریور ماه امسال خبر داد و گفت : برخی نیازهای ورزش استان در قالب مصوبات سفر ریاست جمهوری طرح خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی از تدوین برنامه سه ساله جهت تکمیل مجتمع ورزشی علی دائی خبر داد و گفت : برای امسال و سه سال آینده در همه زمینه ها بخصوص در بخش ورزش استان برنامه ریزی جامع کوتاه مدت و بلند مدت انجام گرفته است.
در این جلسه مدیر کل دفتر فنی مهندسی وزارت ورزش و جوانان نیز از برنامه ریزی  احداث ۲۰۰ زمین چمن در مناطق محروم کشور خبر داد و گفت: برای اختصاص ۱۵ سهمیه به استان اردبیل تلاش می کنیم.
زورقی بر احداث سالن ورزشی سه هزار نفری برگزاری مسابقات ورزشی در شهرستان گرمی و تکمیل سالن های ورزشی نیمه تمام روستایی و تجهیز استخر شنای گرمی قول مساعد داد و گفت: توسعه امکانات ورزشی استان اردبیل با اولویت پیگیری می شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید