بازدید مدیر جهاد کشاورزی از لوله هوایی انتقال آب و عملیات کانال آبرسانی دیزج

آزادلو : با هدف اوج گرفتن عملیات اجرایی طرحها در روزهای فصل کاری و نظارت دقیقتر جهت سرعت گرفتن پیشرفت فیزیکی پروژه ها و حمایت از قشر زحمت کش کشاورزان مدیر جهاد کشاورزی بصورت مداوم از طرحهای عمرانی شهرستان بازدید می نمایند.

دکتر احمدی در جریان بازدید از کانالهای آبیاری دیزج در مورخ ۹۷/۳/۲۲ به گروه خبری همراه در رابطه با اهمیت کانالها اعلام کرد احداث این کانالها سبب جلوگیری از هدر رفت منابع آب در منطقه می شود وی ادامه داد پوشش بتنی کانال رایجترین پوشش کانالهای آبیاری می باشد که خوشبختانه زمینه های لازم با حمایت دولت محترم تدبیر و امید برای بهسازی و احداث آن فراهم شده است.

وی اعلام کرد: در حال حاضر بیش از ۱۰ مورد پروژه عمرانی مربوط به جهاد کشاورزی در دست اجرا هست که عمدتا” مربوط به پروژه های انتقال آب می باشد.

مدیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه بعد از بهره برداری این طرحها راندمان آبیاری حدود ۸۰ درصد افزایش می یابد، عنوان کرد: از مهمترین مزایای کانالهای آبیاری مصرف بهینه آب و جلوگیری از هدر رفتن آب،کاهش حریم و هزینه های استملاک اراضی و سهولت در امر نگهداری و بهره برداری از این گونه طرحها می باشد.

احمدی تصریح کرد: کانال شماره یک دیزج که مدتها بود از تعدادی از نقاط قطع شده بود و بعلت ناممکن بودن دسترسی روستاییان به نقاط تخریب شده جهت مرمت آن مدتها بحالت بلااستفاده بود بااحداث و نصب لوله هوایی آماده بهره برداری گردیده است .

ویبا بیان اینکه کانال شماره دو روستا هم در حال احداث می باشد، اعلام کرد: بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان در این دو کانال هزینه خواهد شد.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید