مجتمع تفریحی زرنه، نویدی برای آینده خوش گرمی

آزادلو : پارک ها و فضاهای سبز، به عنوان یکی از مهم ترین مراکز خدمات رفاهی و تفریحی بوده که علاوه بر جنبه بهداشتی و روانی، در توسعه پایدار شهری از اهمیت بالایی برخوردارند. توسعه پارک زرنه واقع در دره زیبای مابین قلعه باشی و کوتول آباد یکی از مهمترین نقاط قوت در توسعه گردشگری این منطقه است.

برای اطلاع از جزئیات اجرای این طرح تفریحی سیاحتی پای صحبت های « خطیبی» سرمایه گذار بخش خصوصی این طرح می نشینیم:

لطفا در رابطه با طرح تفریحی زرنه بطور کامل توضیح دهید؟

با توجه به اذعان همه اهالی و مسئولین محترم شهرستان گرمی، محل پارک زرنه با وجود ریخته شدن چند صد تن زباله از ابتدای بوجود آمدن محله قله باشی چهره آن محل بسیار نا زیبا و چشم هر بیننده ای را آزار میداد و از نظر بهداشتی آن محل به یک تهدید جدی تبدیل شده بود. بنده سعی کردم در عمل نشان دهم که هر کجا که نیروی تصمیم و پشتکار باشد حتی می شود محل تهدید را به یک فرصت تبدیل کرد و به لطف خداوند قادر احساس می کنم که به این مهم دست یافته ام و حضور گرم خانواده ها در آن محل مهر تأییدی بر این مدعاست.

چه برنامه هایی برای توسعه مجتمع تفریحی زرنه دارید؟

بطور کلی برنامه های نظیر احداث پل جدید ترین وسیله های بازی برای تمام گروه های سنی ، کافی شاپ ، آبشار ، کاروان سرا و از این قبیل برنامه ها…

چرا این منطقه را برای توسعه منطقه تفریحی انتخاب کردید؟

چشم انداز زیبای و دسترسی راحت اهالی و همچنین تبدیل تهدید بهداشتی محل مورد نظر به یک فرصت کم نظیر عامل انتخاب محل مورد نظر بوده است.

چند درصد از طرح اولیه تاکنون پیشرفت فیزیکی دارید و آیا برنامه برای تکمیل آن دارید؟

کلا سختی های کار اعم از پاک سازی زباله مسطح سازی و … به اتمام رسیده و تا کنون ۸۰ درصد از کل طرح پیشرفت فیزیکی دارد بطوری که فاز اول طرح تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

مشکلات و موانع موجود در اجرای این طرح مهم را توضیح دهید؟

به اعتقاد بنده طبیعت هر کار بزرگی مواجه شدن با موانع و مشکلات است و تاب آوری و برطرف کردن مشکلات بستگی به توانایی و نیروی تصمیم شخص دارد ، همان طور که عرض کردم طبیعت هر کار بزرگی مواجه شدن با مشکلات و موانع آن است اما گاهی اوقات مشکلات را دیگران فراهم می آورند اما هر مشکل و موانعی بوده به لطف خداوند قادر و حکیم حل شده و تقریبا هیچ مشکلی بغیر از راه ارتباطی نداریم ، که آن نیز با قول نماینده محترم جناب آقای میرزاده بمبلغ یک میلیارد ریال برای احداث سیل بند کار ما را برای احداث پل بر روی رودخانه  هموار خواهد ساخت.

مسئولان همکاری لازم را دارند و آیا تسهیلات در این زمینه ارائه شده است؟

بنده هیچ گونه تسهیلات برای طرح زرنه دریافت نکرده ام ، امیدوارم مسئولین محترم  بیش از پیش از طرح حمایت کنند و برای فراهم ساختن رفاه حال مردم بسیار خوب گرمی درخصوص راه ارتباطی همکاری ها و اقدامات مساعدی را بذل عنایت داشته باشند .

بتازگی با عنوان دهکده تفریحی این مجموعه را معرفی می کنید. اقدامی برای این مهم صورت گرفته است؟

عنوان دهکده تفریحی توریستی زرنه باعث خواهد شد که محل مورد نظر را در شان مهمانان دیگر شهر ها حتی توریست های خارجی آماده کنیم ، و از نداشته هایشان در برابر مهمان خجالت نکشیم.

استقبال عمومی مردم ازاین طرح چگونه است؟

مردم شریف  گرمی آنقدر خوب هستند که به کمترین ها قناعت میکنند  و استقبال مردم بسیار کم نظیر است و همین موضوع باعث دلگرمی ما برای کارهای بزرگتر و بهتر شده است.

بعنوان سخن آخر اگر مطلبی دارید بفرمایید؟

بنده از تمام مسئولین محترم استدعا دارم جهت ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر ما را یاری کنند و از تمام مسئولین محترم که در افتتاحیه دهکده تفریحی توریستی زرنه شرکت داشتند تشکر و قدر دانی می کنم و امیدوارم که در کیفیت ارائه خدمات به اهالی محترم محبت آنها را جبران کنم.

(منتشر شده در ماهنامه سیاسی اجتماعی صدای آزادلو)

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید