گوشه ای از دیدارهای میرزاده با مسئولان کشوری

آزادلو : نشریه سیاسی اجتماعی صدای آزادلو در شماره سوم خود به بررسی عملکرد دو ساله میرزاده پرداخته است که گوشه ای از آن منتشر می شود.

۱ تیر ۹۶

نماینده مردم گرمی در مجلس برای بررسی وضعیت گمرک آزادلو و لزوم احیای آن ب کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین مسئولین گمرک کشور دیدار و گفتگو کرد.

۲۷ آبان ۹۶

سیدحمایت میرزاده با مهندس عشایری رئیس شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در خصوص مسائل عمران و بهسازی شهر گرمی دیدار و گفتگو کرد.

۸ آذر ۹۶

نماینده مردم مغان در مجلس با مهندس رسولی ها مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب کشور دیدار و در رابطه با موضوع مهار آب های جاری و تعیین تکلیف سدهای این شهرستان گفتگو کرد.

۳ اردیبهشت ۹۷

میرزاده در دیدار با دکتر زنگنه وزیر نفت، برای بررسی امکان سنجی اکتشاف نفت مغان، تسریع در گازرسانی به روستاهای گرمی و کاهش تعرفه گاز مصرفی بعلت سردسیر بودن تأکید کرد.

۴ اردیبهشت ۹۷

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس با مدیرعامل شرکت رفاه و گردشگری تأمین اجتماعی کشور دیدار و به بررسی ظرفیت های گردشگری گرمی برای سرمایه گذاری این مجموعه پرداخت.

۴ تیر ۹۷

سیدحمایت میرزاده با دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان محیط زیست کشور دیدار کرد. در این دیدار ضرورت استقرار تشکیلات اداری وپاسگاه محیط بانی در طبیعت بکر شهرستان گرمی مغان، تکمیل چارت و امکانات اداری و بررسی موضوع  اثرات زیست محیطی رود ارس بررسی شد.

۵ تیر ۹۷

دییدار نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با دکتر ظریف وزیر امور خارجه. میرزاده در این دیدار بر ضرورت تقویت وبهبود ارتباط بیش از پیش باکشورهای همسایه بامشارکت دادن مسوولین استانهای مرزی تاکید کرد. رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل ازعدم حضور مسوولین و نمایندگان این استان در ملاقات با مسئولین کشور برادر و همسایه جمهوری آذربایجان گلایه کرد.

۵ تیر ۹۷

رئیس مجمع نمایندگان استان جهت بررسی مشکلات مربوط به دانشگاه پیام نور استان و شهرستان گرمی با دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور دیدار و گفتگو کرد.

 

 

گفتنی است سیدحمایت میرزاده هربار در زمان های حضور در حوزه انتخابیه خود، بصورت متوالی از روستاهای مختلف شهرستان به همراه مقامات محلی بازدید کرده و از نزدیک با اهالی دیدار می کند. همچنین وی برای پیگیری امورات مختلف با مسئولان استانی بصورت مکرر دیدار و رایزنی می کند که با توجه به حجم بالای این دیدارها از حوصله این متن خارج است.

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. گرمیلی GERMANY گفت:

  یاشاسین میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. رزمنده دوران هشت سال دفاع مقدس گفت:

  میرزاده واقعا” زحمت می کشدو قابل تقدیر است. اما مشاورین ایشان در زمینه فرهنگ سازی و بیان فعالیتهای ایشان وانتخاب مسئولین منطقه کم لطف و بهتر بگویم کم تجربه هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرميلي گفت:

  به افعال عملکرد میرزاده توجه کنید
  دیدار و گفتگو کرد.-*دیدار و گفتگو کرد.* بررسی شد.*گلایه کرد.*تأکید کرد.
  هیچ خروجی ندارد وعده های تو خالی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. علی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  میرزاده واقعا مرد عمل هست احسن چنین نماینده فعال و غیور

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس UNITED STATES گفت:

  ایله بو

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ناشناس گفت:

  کار ایشون قابل تقدیر هست .همینکه سعی میکند و پیگیر مسایل شهرستان هست خوبه

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید