گرمی کانون توجه مسولین ارشد جهاد کشاورزی استان اردبیل

آزادلو : گرمی کانون توجه مسولین ارشد جهادکشاورزی استان اردبیل در هفته دولت بود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گرمی آقای مهندس نیکشاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل که به مناسبت هفته دولت روز سه شنبه هفته جاری در نشست شورای اداری استاندار محترم در فرمانداری شهرستان گرمی شرکت کرده بود بعد از جلسه مذکور از چندین پروژه عمرانی تکمیل شده و در دست اقدام زیر بخش جهاد کشاورزی بخصوص پروژه های آبرسانی و تامین آب کشاورزی بازدید نمودند.

در این بازدید که نماینده محترم ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیر جهاد گرمی وی را همراهی می کردند. وی ضمن قدردانی از زحمات مدیر جهاد کشاورزی ؛از جذب حداکثری اعتبار تخصیص یافته به پروژه های عمرانی از ردیف ارتقاء شاخص، بسیار ابراز خرسندی کردند.

آقای نیکشاد در گفتگو با روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی بیان نمودند در سال ۹۶_۹۷ در شهرستان گرمی بالغ بر ۱۵ مورد پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال اجرا گردید که در رشد و توسعه بخش کشاورزی بخصوص افرایش راندمان انتقال آب و افزایش تولیدات کشاورزی بسیار موثر واقع خواهد بود.

انتهای خبر //روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گرمی__ ۹۷/۶/۸

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. شهروند-گرمی UNITED STATES گفت:

    در اجرای طرحهاو نظارت بر محصولات کشاورزان ، کارشناسان ، منتظر گزارش کشاورزان نباشید بلکه به روش دوره ای از کلیه مزارع یا روستاها بصورت نمونه انتخاب کنند و به حرف کشاورزان گوش نکنند و خودشان به واقعیت پی ببرند.تا کمتر دچار خسارت بشوند

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. رحمت ROMANIA گفت:

    طرحی خوبی را اجرا کردند آقای دکتر احمدی ولی متاسفانه دوام نیاوردند رفتنی شدند

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید