میرزاده: برای آبادانی گرمی به پا خیزیم

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف شهرستان گرمی مغان
باسلام و عرض ادب
احتراما همانطوریکه استحضار دارید سه سال پیش در چنین ایامی به برنامه اینجانب (سیدحمایت میرزاده) که چکیده آن (اتحاد،اشتغال،آبادانی) بود با رمز مقدس (یاالله) جهت خدمت در جایگاه خادمی شما مردم ولایتمدار، فهیم و قدرشناس شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی ، رای اعتماد دادید.

ضمن تبریک میلاد زهرای اطهر ، به پیروان آن حضرت ، خصوصا شیرزنان سرزمینم که آگاهانه با گامهایی خداپسندانه ، مشارکت فعال و حضور به موقع در تمامی عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و مذهبی ایفای نقش مینمایند ،
امیدوارم با پذیرش دولتمردان مبنی برتقدم شایسته سالاری برجنسیت زمینه خدمت را در آستانه سال جدید با مدیریت جدید شهرستان برای اینکه طرحی نو دراندازند برای این عزیزان فراهم نمایند.

گرامیان، از ابتدای شروع خدمت برای تحقق گام اول برنامه ،عزیزانی را که هر کدام در جایگاهی با کوله باری از تجربه مایه خیر و برکت برای دیار عزیزمان بوده اند تکریم صادقانه کرده برای (اتحاد) همه گروهها و مسئولین شهرستان، تلاش نمودم که حداقل دست آورد آن فضایی بدون تنش و آرامش ایجاد شده در منطقه با اولین گرامیداشت عمومی سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری یعنی شش مرداد به عنوان روز گرمی ، که فرزندان وطن برای هم اندیشی و تقریب نگرش، گردهم آمدند ، میباشد.
و ان شااله استمرار و تداوم خواهد یافت.

گام دوم موضوع (اشتغال ) بود که عملا عمران و پیشرفت منطقه بدون ایجاد اشتغال میسر نیست.
در این راستا به مصداق ( کار را که کرد ، آنکه تمام کرد) با به ثمررساندن برخی از طرحهای اشتغالزا ، که زحمات بزرگواران، هرکدام با توجه به شرایط زمانی ،مکانی و جایگاهی مایه خیر و برکت بوده ، ستودنی است ،اقدام مهمی در ایجاد امید و نشاط باکاهش چشمگیر مهاجرت و شروع مهاجرت معکوس فرزندان کارآفرین وطن ،باتکیه برسرمایه های پاک ، که حاصل دست رنجشان بوده، میباشد که ان شااله با آغاز بکار تدریجی این طرحها، بخش بزرگی از برنامه یعنی گام دوم (اشتغال زایی ) که مستقیم و غیرمستقیم به اشتغال جوانان با غیرتمان منجر خواهدشد، تحقق یافتنی است.

اما گام سومی که برای مردم صبور شهرستان بیشتر ملموس خواهدبود، (آبادانی) است.
اگرچه تمام بزرگواران استحضاردارند که (مشکلات یک شبه بوجود نیامده، که یک شبه هم حل شود) اما باعنایات الهی و تلاش مسئولین مربوطه اقدامات ماندگاری انجام گرفته و درحال انجام است، که به تدریج خود را نشان خواهند داد، ضمن اینکه تعریف طرحهای عمرانی جدید ، اخذ مجوز و پیگیری پروژه ها و درج نام شهرستان برای پروژه های اساسی در بودجه سالانه کل کشور، غیرقابل تصور بود که با چندین برابر شدن اعتبارات مربوطه به ثمر رسیده و ان شااله خواهد رسید.

اماعزیزان افزایش بوروکراسی در نظام اداری و شرایط جدید بحران اقتصادی حاکم، عملا سبب کندی در اجرای مصوبات سفرهای متعدد و کم نظیر مسئولین کشوری و استانی به شهرستان در سطوح مختلف میباشد که باعث شرمندگی است، اما اطمینان دارم به مصداق (یامان گونون عمری آزاولار) باتوکل برخدا و با دعای خیر شما خوبان و هدایت رهبر فرزانه، هم آهنگی و تلاش مضاعف قوای سه گانه و دلسوزان وطن و باتدابیر اتخاذ شده ،کشورعزیزمان از این بحران با سربلندی عبورخواهدکرد و اکثر پروژه های اساسی منطقه به ثمرخواهد نشست و امید و نشاط و بالندگی را به جوانان غیورمان نوید خواهد داد، که جزئیات طرحها به تدریج در مصاحبه بارسانه ها و جلسات حضوری که هر ماه حداقل سه بار در بخشهای مرکزی،انگوت وموران با طرح ابتکاری گفت وگوی رودرروی مردم و تمام مسئولین شهرستان تشکیل میگردد، تشریح خواهد شد.

اما آنچه که در میان تمام طرحها و برنامه های اجراشده و درحال اجرا، به نظر میرسد در این مدت، به ثمر رسیدن آن شبیه به معجزه بوده وجز با عنایات الهی نمی توانست محقق شود، انتخاب شهرستان گرمی مغان به عنوان هفتمین شهرستان کشور و اولین شهرستان استان جهت اجرای طرح ماندگار و توسعه بخش (آبادانی وپیشرفت ) توسط بنیاد مستضعفان کشور میباشد که اهمیت آن کمتر از هیچکدام ازطرحهای تبدیل به امید و آرزو شده، نیست که جادارد به نمایندگی از شما از تمام کسانیکه دست دردست هم دادند به مهر، تا این امر باعنایت مقام معظم رهبری و مسئولین محترم بنیاد مستضعفان خصوصا مدیر جهادی جناب آقای مهندس سعیدی کیا و همکاران دلسوز وپرتلاششان محقق گردد، صمیمانه وخاضعانه تقدیر و تشکر نمایم ، امیدوارم با احتمال حضور یک دهه این بنیاد در شهرستان، ثمرات این طرح را در یکایک روستاها و کوچه های شهرمان به تدریج شاهد باشیم.

ضمن اینکه دراین مدت علاوه بر وظایف مربوط به حوزه انتخابیه درجایگاه عضو هیات ریسه کمیسیون تخصصی و فراکسیونهای مختلف ، تلاش نموده ام از هر فرصتی برای معرفی ظرفیتهای گرمی مغان در سطح ملی استفاده شود.

در پایان به مصداق (زندگی دریاچه کم عمق است ،آنکه نشسته غرق است) از تمام رسانه ها، علما، بزرگان واندیشمندان، کوچک و بزرگ، مسئول و غیرمسئول ، زن و مرد تقاضا میکنم هر فرد فقط باتوکل برخدا به پاخیزد ،برای ساختن فردای بهتر برای (گرمی،انگوت وموران ) مغان و شاید بی مناسبت نباشد با کسب اجازه و با تبریک پیشاپیش بهار ،زمزمه شود:
خویش را باور کن،
هیچکس جز تو نخواهد آمد،
هیچکس بر در این خانه نخواهدکوبید،
شعله روشن این خانه تو باید باشی،
هیچکس چون تو نخواهد تابید،
چشمه جاری این دشت تو باید باشی،
هیچکس چون تو نخواهد جوشید،
سرو آزاده این باغ تو باید باشی،
هیچکس چون تو نخواهد رویید،
بازکن پنجره ،صبح آمده است،
در این خانه رخوت بگشایی،
بازهم منتطری؟!
هیچکس بردر این خانه نخواهد کوبید،
و نمیگوید برخیز که صبح است بهار آمده است،
خانه ،خلوت تر از آن است که میپنداری،
سایه سنگین تر از آن است که میپنداری،
باغ غمگین تر از آن است که میپنداری،
ریشه ها میگویند، ماتوانا تر از آنیم که میپنداری،
هیچکس جز تو نخواهدآمد،
هیچ بذری بی تو،
روی این خاک نخواهدپاشید،
خرمنی کوت نخواهد گردید،
هرکجاچرخی بی چرخش تو،
هرکجاچرخشی بی چالش و بی خواهش تو،
بی توانایی اندیشه و عزم تو،
نخواهد چرخید،
اسب اندیشه خود را زین کن،
تک سوار سحر جاده تو باید باشی،
و خدامیداند،
که خدا میخواهد ،توخود آنی باشی بر پهنه خاک،
بازهم منتظری؟!
هیچکس بر دراین خانه نخواهدکوبید،
و نمیگوید برخیز،
که صبح است بهار آمده است،
تو بهاری آری،
خویش را باور کن.

باسپاس و شادباش
اسفند ۱۳۹۷
سیدحمایت میرزاده

نماینده مردم شریف گرمی مغان در مجلس شوای اسلامی

نظر شما چیست؟

۷ نظر

 1. گرمیلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  رییس سایت آزادلو ترسیدی اون مطلب را بزنی، نه؟؟؟؟؟!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. قربان UNITED STATES گفت:

  هنوز خیلی زود است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ودود ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  نماینده عزیز درباب سیاستهای کلان و ماجرای هسته ای و برجام و تحریم و برون شد از این معرکه، چه کاری کرده اید؟ لطفا پاسخی شفاف بدهید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. سید گفت:

  جناب میرزاده عزیز بجای این شیرین زبانی و گفتار درمانی لطفاً مشخصاً گزارش شفاف دهید که چه کاری برای مردم انجام داده اید وخروجی آنها کدام است؟ گفتمار درمانی دیگر جواب نمی دهد ،وضعیت خوب نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ممد2 گفت:

  جناب آقای میرزاده در تهران قوی است ولی در گرمی چون تیم و مشاوره ندارد فعلاً تمام کارها به بن بست رسیده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ناشناس CANADA گفت:

  سلام نظر ما را لطفا ثبت نمائید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ناشناس گفت:

  از اتحاد خبری نیست /// چون آقای میرزاده تمام اطرافیانت با یکدیگر قهر هستن////حالا اشتغال آبادانی را بقیه قضاوت کنن

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید