میکائیلی: تعلق خاطر من به شهر گرمی بیش از اندازه است

http://uupload.ir/files/xww1_photo_2017-05-08_19-15-13.jpg

آزادلو : نشریه الکترونیکی آزادلو برای معرفی شایسته کاندیداهای انتخابات شورای شهر گرمی، پای صحبت های حاج علی میکائیلی باتجربه ترین کاندیدای این دوره از انتخابات می نشیند:

چطور شد برای حضور در انتخابات شورای شهر گرمی احساس تکلیف کردید؟
بنده در طول سال های زندگی خود بیش از هر کسی در شهر گرمی سرمایه گذاری کرده و تعلق خاطر فوق العاده نسبت به شهر خود برخواسته از وجود خود دارم. بیش از اندازه مشتاقم و آرزو دارم که در راستای تعالی و توسعه شهر گرمی قدم بردارم. این دوره نیز با اصرا و صلاحدید بزرگان و اقشار مختلف شهر و با نیت تصمیم جدی در عمران و آبادانی شهر به این عرصه وارد شدم.

بزرگترین مشکل شهر گرمی با توجه به آمار بی وریه مهاجرت چه می دانید؟
پرواضح است مشکل اصلی و اساسی گرمی آمار بالای مهاجرت به دلیل بیکاری و نبود اشتغال پایدار در کنار نبود زیرساخت های رفاهی شهر است. لازم و ضروری است مسئولان ذی ربط در این زمینه اقدام جدی و عاجل انجام دهند و به جرأت می توان گفت اگر با تلاش مضاعف برای تأمین این امکانات در کنار جذب چند سرمایه گذار بخش خصوصی به راحتی می توان بر غول بیکاری و عقب ماندگی غلبه و جوانان را امیدوار ساخت.

آینده شهر گرمی را چگونه تصور می کنید؟
من شخصا به آینده و توسعه عمرانی شهر گرمی خیلی امیدوار هستم اما این در صورتی است که مسئولان شهر واقعا در کنار یکدیگر دست در دست هم داده و از هر گونه اختلاف و تنش پرهیز کنند. نقش شورای شهر در این زمینه نیز بسیار موثر است و ترکیب آینده شورای شهر که با تصمیم و رأی مردمی خواهد در این زمینه نقش اساسی دارد.

عمده علتی که باعث شده گرمی دچار این وضعیت شود، چیست؟
مهمترین علت این وضعیت را در اختلاف و خودمحوری و عدم تعامل مسئولان با یکدیگر می دانم. اگر مدیریت واحد شهری در رأس ادارات و به خصوص در شهرداری بوده و کارها بخاطر رضای خدا و خلق خدا انجام شود و در کنار آن منیت ها کنار گذاشت شود، خیلی از مشکلات شهر با این کمبودها مرتفع خواهد شد.

با توجه به اینکه برنامه شما به صورت جداگانه در این رسانه مطرح خواهد شد، چه قولی برای تحقق این وعده ها به مردم می دهید؟
در یک جمله مختصر می گویم قول من سوابق و عملکرد گذشته من است.

درخواست شما از مردم گرمی به عنوان یک شهروند در مقابل شهر خود چیست؟
از مردم فهیم و دلسوز منطقه استدعا دارم اولا با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی حماسه سیاسی رقم زنند و ثانیا به هنگام نوشتن رأی رضای خود و سرنوشت چهار سال شهری که در آن زندگی را در نظر بگیرند. پیشنهاد می دهم مردم در انتخاب کاندیدای اصلح شورای شهر که یک نهاد مدنی بسیار موثر است، عملکرد، سابقه و رزومه افراد را در نظر گرفته و یکبار برای همیشه طایفه گرایی را از این شهر کنار بگذارند.

تلاش و تعامل دستگاه های شهرستان را چطور ارزیابی می کنید؟
در این زمینه خوشبختانه حرکت های خوبی انجام شده ولی مشکلاتی هم وجود دارد که شهر را رنج می دهد که در آینده امیدوارم مرتفع شود.

با توجه به دو مشکل نبود اتحاد میان اعضای شورا و مشکل مالی شهرداری در این دو مورد توضیح دهید؟
در مورد نبود اتحاد میان اعضای شورا امیدوارم مردم شوراهای همسو که دغدغه عمران شهری را دارند انتخاب کنند. اما در مورد مشکل مالی شهرداری کاملا درست است که بنده برای رهایی از این مشکل برنامه های مناسبی دارم که در صورت انتخاب از سوی مردم قطعا به آن جامه عمل خواهم پوشاند.

نظر شما چیست؟

۸ نظر

 1. ناشناس گفت:

  اره واقعا شبیه خانه سالمندان شده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس گفت:

  ا ین دوره شورای شهر گرمی مرکز پیش دبستانی شده بیایید بااتخاب اگاهانه شورا را از زبان اموزی به مرکز سازندگ وعمران وابادانی شهر خود تبدیل کنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ح گفت:

   باید به جدان میدان داد که خسته نمیشه نه پیر مردا که بهتره استراحت کننن برا قلبشون ضرررداره بعدشم زیر۶ سال بچه ومهد کودکیه بهتره تند روی نکنیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. بینام گفت:

  شعارها فقط برای رای است دروغ است شعارهاش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. دوستدار گفت:

  درجواب شمادوبزرگوار که ازروی احساس نظردادید چندین نکته لازم است که بدنیست بدانید.
  جناب استاد میکائیلی یکی از چهره های سرشناس ودوست داشتنی وازافتخارات شهرستان گرمی می باشد اگر شمابه کارنامه چندین ساله ایشان نگاه کنید می فهمید که آقای میکائیلی درزمان تصدی مسولیت شهرداری که دراین شهر داشتند چه کارهایی کردند شما یاایشان رانمیشناسیدیاباوی کینه داریدآقای میکاییلی هرچه راکه بخواهدانجام می دهدچون عرضه دارداین ثابت شده است
  پس بیایید این بار به کسی رای بدهیم که واقعا به این شهر دلسوز است وآنهم کسی نیست جزاستادحاج علی میکائیلی که امیدوارم انشااله با لطف و عنایت پروردگار اینبار بارای ممتازاولین نفرموفق درعرصه رقابت باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. علی گفت:

  باسلام
  عملکردوسابقه جنابعالی چیزی نشان نمیدهد جز خود محوری وهمرنگ شدن با…پس به جای این مباحث لطفا برنامه های خود را برای جوانان بازگو وکاررابه متخصصین امر سپرده وازهرگونه تفرقه به قول جنابعالی خودداری فرمائید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. حسين گفت:

  به گرمی یا به خودت؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید