پیام فرماندار شهرستان گرمی مغان به مناسبت انتخابات اخیر

http://uupload.ir/files/xk8s_44.jpg

✅انتخابات ۲۹اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ با تمامی فرازها ،فرودها و رویدادهای تلخ و شیرین در عرصه رقابت با سلایق مختلف به پایان رسید، این ایام مملو از شور وشوق ،امید،مشارکت و مسئولیت پزیری بیانگر بلوغ سیاسی و اجتماعی ملت بزرگوار ایران است .

✅این انتخابات نیز که در میانه رستاخیز طبیعت و در آستانه خرداد پر از ایام ناب در صفحه خاطرات انقلابی ملت بزرگوار ایران اسلامی اتفاق افتاد بعنوان برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان این دیار پرافتخار ثبت گردید.

✅بدون شک ثبت این این حماسه بزرگ جز با رهبری حگمیانه مقام معظم رهبری و تدبیر و اعتدالگرایی ملت شریف ایران قابل تصور نبود. این حضور حداکثری و این شعور بالای سیاسی ملت غیرتمندو شهید پرورنشان داد که پیوندی عمیق و ناگسستنی بین ملت و نظام برقرار است.

✅مردم شریف و بزرگوار شهرستان مغان(گرمی) همانند سایر هموطنان نشان دادند که در برهه های حساس با قدرت تشخیصی مثال زدنی پشتیبان نظام و خدمتگذاران خود هستند.

✅اینجانب مفتخرم تبریک گویی حماسه آفرینیهای مثال زدنی همشهریان عزیز باشم و در برابر همراهی و مشارکت بالای شما سر تعظیم فرود آورم و انتخاب مجدد رئیس جمهور محترم و محبوب و همچنین منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستاها را تبریک عرض نموده و از عموم کاندیداهای محترم که با احساس مسئولیت در جلب و جذب مشارکت های بالای مردم همت گماردند سپاسگذاری نموده و از یکایک عوامل اجرایی،نظارتی ،بازرسی،نظامی و انتظامی،حفاظتی و امنیتی و از همکاران عزیز خود تشکر نموده و برای مردم شریف شهرستان آرزوی روزهای پر از امید،رفاه اجتماعی،آسایش و امنیت را خواستارم

و من الله التوفیق

ابراهیم امامی
فرماندار شهرستان گرمی

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. بصیر گفت:

  خب وقتی انچه میخواستید شد باید هم تبریک بگوئید!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. همشهری ROMANIA گفت:

  ضمن تقدیر وتشکرازفرماندار پرتلاش به نظر بنده حقیر ابتدایترین حق شهروندی داشتن اب وهوای پاک وسالم است اب راباازمایش می توان تشخیص داد ولی هوا رامسولین بی عرضه مربوطه باید بیایندخیابان ساحلی شهرک ولیعصرعج استشمام کنند تابفهمند مابه خاطردوبرادر دامدار چه مشکلاتی داریم حتی درروستا هم فضولات حیوانی راخارج ازروستا دفن یااستفاده میکنند درقرن ۲۱ داخل کوچه وخیابان انباشته شده ساده بگم هرکس درخود توانایی برخورد با دونفر مزاهم رانداشته باشد وجدانا نباید شهردار یامدیر بهداشت شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. صفر گفت:

  پیام مردم شهر ما به شما
  برو مشکین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. گرمیم گفت:

  سلام میتوانستید پیام نماینده محترم را هم بگذارید ؟؟؟!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید