صمدزاده: توسعه ورزش‌های آبی با استفاده از ظرفیت دریاچه گیلارلو محقق خواهد شد

http://uupload.ir/files/booo_photo_2017-04-19_10-31-56.jpg

آزادلو : رئیس هیأت قایقرانی شهرستان گرمی گفت: با تأیید کارشناسان ورزشی، دریاچه گیلارلو بهترین مکان برای توسعه ورزش‌های آبی است.

عباس صمدزاده، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: اردوی تدارکاتی تیم ملی قایقرانی زیر ۱۶ سال دختران پس از ماه مبارک رمضان در شهرستان گرمی و در دریاچه گیلارلو برگزار خواهد شد.

وی با بیان قطعی شدن برگزاری اردوی تیم ملی در شهرستان گرمی، افزود: در این بازدید نحوه اسکان اعضای تیم ملی بررسی شد که خوشبختانه با هماهنگی‌های صورت گرفته از ظرفیت‌های موجود بهترین استفاده را خواهیم برد.

رئیس هیأت قایقرانی شهرستان گرمی مغان اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم مقدمات برگزاری اردوی تیم ملی قایقرانی کشور در گرمی را به نحو احسن انجام دهیم و روند تخصیص امکانات این رشته ورزشی از طرف فدراسیون در اختیار هیات گرمی قرار گیرد.

صمدزاده بر لزوم همکاری همه دستگاه‌های شهرستان برای برگزاری شایسته اردوی تیم ملی در گرمی تأکید کرد و گفت: با عنایت نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و سایر دستگاه‌ها هماهنگی خوبی به وجود آمده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و برای اسکان اردوی تیم ملی خوابگاه اداره ورزش و جوانان نیز آماده شده است.

وی تصریح کرد: این شهرستان با داشتن رودخانه‌های دائمی و فصلی و دریاچه گیلارلو بهترین نقطه برای توسعه ورزش های آبی است و ما نیز برای نخبه پروری در این رشته ورزشی و استفاده حداکثری از حضور تیم ملی در گرمی برنامه ریزی کرده‌ایم..

رئیس هیأت قایقرانی شهرستان گرمی  به معرفی شایسته فرصت‌های گرمی مغان در ورزش های آبی به خصوص آب‌های آرام اشاره کرد و گفت: حضور مربیان برجسته کشور در اردوی تیم ملی قطعا در آموزش صحیح مربیان و علاقه‌مندان منطقه‌ای و استانی و آشنایی با تکنیک‌های روز موثر خواهد بود.

صمدزاده افزود: با توجه به اینکه هیأت قایقرانی گرمی تازه تأسیس است، تأکید رییس فدراسیون حضور دختران علاقه‌مند گرمی و استفاده از این موقعیت و تجربه اردوی ملی است که موجب رونق این رشته ورزشی در منطقه می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در سال جاری با بازدید رئیس هیأت قایقرانی کشور از دریاچه گیلارلو، ظرفیت‌های شهرستان گرمی در حوزه این رشته ورزشی بررسی و برای برگزاری اردوی تیم ملی و پرورش جوانان مستعد برنامه ریزی شد.

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. کک گفت:

  قابل توجه نماینده و دفتر نماینده :با وجود کمبود و نبود نیرو در شهرستان گرمی جناب آقای دکتر جاوید زاده منصوب از طرف نماینده سه نفر از کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان گرمی را در دقیقه نود انتقالی امضا کرده لطفا پیگیری شود د

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس UNITED STATES گفت:

  قاش گداده صمدزاده والله………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

  دیگه از آقای عزیزی متخصص تر و با استعداد تر
  هم کارشناسی ارشد تربیت بدنی هستندو همگی از نوجوانی در باشگاههای گرمی مشغول فعالیت و مربیگری ورزشی بودند.
  بهتر است ریاست هئیت های ورزشی که به افراد باتجربه ولی کم تخصص در زمینه های ورزشی داده میشود جلوگیری شود تا با مشکلات عدیده مواجه نشیم.
  مثال هئیت فوتبال گرمی و حذف جام رمضان تنها سرگرمی جوانان گرمی در ماه مبارک رمضان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. گرمیلی گفت:

  توی گرمی کسانی رئیس هیئت ورزشی هستن که هیچ سر رشته ای از ورزش و همان رشته ندارن و با نفوذ سیاسی و لابی به این سمت میرسن و عده کمی هم که سر رشته دارن توی ورزش و مسئولیتی دارن سیاستزده نماینده و غیره میشن یا توسط اونا به این سمت میرسن برای همین کلیه ورزشهای شهر ما بجای پیشرفت روز به روز پس رفت میکنن و امکاناتی به آن اضافه نمیشه بلکه هر روز تخریب و خرابی بیشتر میشه و همه استعدادهای ورزشی از بین میرن توی گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. دلسوز گفت:

  به امید روزی که مدیریت ورزش در شهرستان پر استعداد گرمی به افراد متخصص سپرده شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ناشناس گفت:

  به امید روزی که مدیریت ورزش در شهرستان پر استعداد گرمی به افراد متخصص سپرده شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید