آغاز عملیات اجرایی چهاربانده کردن ورودی گرمی

آزادلو :  رئیس اداره راه و شهرسازی گرمی در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه چهاربانده کردن ورودی شهر از آغاز عملیات اجرایی چهاربانده کردن ورودی شهر گرمی از سمت جاده جدید گرمی  ـ اردبیل به طول ۶ کیلومتر خبر داد.

سلیمی با بیان اینکه شهر گرمی در آینده از سمت شهرک ولیعصر (عج) توسعه خواهد یافت که عمده مناطق مد نظر در این محدوده در اختیار دولت است، گفت: نزدیک به ۲۰۰ هکتار از اراضی حاشیه جاده به سمت شهرک ولیعصر (عج) به عملیات تملک و تغییر کاربری نیاز دارد.

وی افزود: ایفای نقش ارتباطی شمال و مرکز استان اردبیل، جاده ترانزیتی، توسعه منطقه گردشگری گیلارلو‌ و دورنمای مناسب از شهری توسعه یافته از مزایای این طرح است.

رئیس اداره راه و شهرسازی گرمی شیب ورودی و برنامه‌ریزی نداشتن برای کاربری ورودی شهر را مشکل اصلی این طرح عنوان‌ کرد و گفت: قابلیت‌های گردشگری به واسطه الحاق این نقطه به شهر گرمی بیش از پیش نمایان خواهد شد.

سلیمی افزود: برای احداث این پروژه مبلغ ۱۰ میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده است و در این پروژه عملیات خاکی در دست اجراست و حجم خاکبرداری این پروژه ۱۶۰ هزار مترمکعب است که با سرعت تمام در حال انجام است.

ریس راه و شهرسازی گرمی بیان کرد: در این پروژه تمامی موانع فنی را بررسی و بر اساس کار کارشناسی شده این موانع را اصلاح و یا حذف کردیم.

سلیمی با بیان اینکه پیش‌بینی‌های لازم برای طرح چهار بانده کردن ورودی شهر گرمی در نظر گرفته شده است، افزود: تعیین نقاط زیرگذر و روگذر و همچنین دور برگردان‌های طول مسیر توسط کارشناسان ذیربط تجزیه و تحلیل شده است.

* حسینی
http://uupload.ir/files/cofq_photo_2017-06-19_13-06-12.jpg

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. مظلوم گرمی UNITED STATES گفت:

    اتمام این پروژه تقریبا ۲۰-۳۰ سال طول خواهد کشید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید