تامین امنیت، خدمت بزرگی که شایسته تقدیر است

آزادلو : بدون تردید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نقش تعیین‌کننده و اثرگذار در همه عرصه ها داشته و با تلاش و فداکاری بی‌نظیر و حضور فعال و شبانه‌روزی خود امنیت مطلوبی را از مرزهای کشور تا تمامی شهرها و روستاها برقرار نموده اند.

در ابتدای سخن به همه نیروهای سبزپوش و زحمت کش نیروی انتظامی در هر کجای سرزمین پهناور ایران که هستند سلام و درود و خسته نباشید عرض می شود. و این سلام را خالصانه تر و صمیمانه تر به نیروهای انتظامی و پلیس منطقه مغان عرض کرده و از همه آنها به خاطر زحماتی که در انجام وظیفه متقبل می شوند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وجود این نیروهای خدوم و زحمت کش در جای جای ایران اسلامی و در منطقه کویری ارمغان آور امنیتی است که یکی از بزرگترین نعمت های خدایی است و تا مفقود نشود قدرش را نمی دانیم. بدون شک امنیت موجود در کشور مرهون تلاش و مجاهدت تمامی فرماندهان ، مسئولان و کارکنان نظامی و انتظامی است و این یک واقعیتی است که همگان بر آن واقف هستیم.

باید گفت گرچه برخی اهالی گاها از برخوردهای نامتعارف و ناصحیح ماموران و جریمه های سنگین گله مند هستند، اما اگر به آن روی سکه بنگریم قطعا خوبی هایی در پس این حضور پررنگ ماموران نیروی انتظامی در خیابان ها و جاده ها خواهیم دید. حضوری که اگر نباشد مشکلات عدیده ای گریبان بیشتر مردم را گرفته و بی نظمی همه جا را فرا خواهد گرفت.

راهی پلیس راه گرمی شدیم تا از نزدیک ضمن خسته نباشید به این غیورمردان، از نحوه فعالیت آن ها مطلع شویم. گرچه در این میان برخی از انتقاداتی که مردم منطقه داشتند را نیز به اطلاع سروان حاتمی رئیس پلیس راه گرمی بیله سوار رساندیم، اما در چند ماه اخیر بی شک همگان از مدارای بیش از پیش این مجموعه با مردم را شاهد هستیم.

همراه با وی برای بررسی سرزده ماموران در جاده گرمی به اردبیل راهی شدیم. زبان روزه و گرمای تابستان هم از سختی کار و تلاش ماموران نکاسته بود و به جرأت می توان گفت دیدن این عزیزان در جاده ها و کیلومترها دور از خانواده خود امنیت درونی به انسان دست می دهد.

تحریریه نشریه الکترونیکی آزادلو کمترین هدیه ای که در قبال زحمات این عزیزان دارد، تقدیر و تشکر از صمیم قلب است و امیدوار است با افزایش رعایت حال مردم، صفا و صمیمیت در منطقه حاکم شود.

http://uupload.ir/files/ua5e_photo_2017-06-26_01-38-43_new.jpg

http://uupload.ir/files/q7sj_photo_2017-06-26_01-39-47_new.jpg

http://uupload.ir/files/vibz_photo_2017-06-26_01-41-05_new.jpg

http://uupload.ir/files/ki44_photo_2017-06-26_01-40-29_new.jpg

 

نظر شما چیست؟

۲ نظر

 1. گرمیلی گفت:

  چرا نظرات مردمو در مورد نارضایتی و بداخلاقی و ظلم راهنمایی و رانندگی در جریمه های سنگین برای مردم مظلوم گرمی و محتاج نان شب تایید نمی فرمایید آقای قاسمیان عزیز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. فرحون گفت:

  با سلام و عرض تبریک عیدسعید فطر خدمت شما مدیرمحترم تحریره سایت آزادلو و خدمت فرمانده هان و تمامی کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی کوربشه هرکس تغیر احترام به حقوق مردم و رعایت ادب و اجرای قوانین را
  درحداقل سال جدیداحساس نکند آقای قاسمیان عزیز مردم شهرستان بخدا قدرشناسند مگرنه اینکه حضرتعالی در دل یک منطقه رادرسایت میگذارید چقدراین مردم عزیز ازشما تقدیر میکنند ولواینکه به نتیجه هم نرسد دست همه مامورین دردنکندمثل شهرستانهای دیگر برخورد خوب وبازدارنده ایفامیکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید