گزارش تصویری از حضور اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان در گرمی

آزادلو : چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان رده سنی جوانان(زیر ۱۶سال) در بخش کایاک و کانو به میزبانی دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی ازاستان اردبیل آغاز شد. . در این مرحله از اردو سیما عروجی بعنوان سرمربی، ندا خلیلی کمک مربی، مرتضی قاطع سرپرست، اختر نورانی بعنوان مدیر اجرایی حضور دارند.

ساجده تبریزی، صدف مقدم پور، رسپینا قوی دل، سارا حسینی، ساقی خاقانی و ساغر خاقانی از تهران، الناز شیعیان و نرجس کارگرپور از گیلان، سما یاسمی از کرمانشاه،‌ کیانا کمال زاده از هرمزگان در بخش کایاک و پریسا محمدزاده و سارا درختی از گیلان، پرستو مهنما از آذربایجان شرقی در بخش کانوکانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند

عباس صمدزاده رئیس هیأت قایقرانی گرمی در این زمینه به خبرنگار آزادلو گفت: با توجه به قابلیت های شهرستان گرمی موافقت شد تا اردوی تیم ملی زیر ۱۶ سال دختران در دریاچه گیلارلو گرمی برگزارشود و این اردو از امروز(جمعه ۲تیر) تا ۲۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه از حضور مربیان برجسته قایقرانی کشور و اعضای تیم ملی نهایت استفاده خواهد شد، افزود: با حضور چند کارشناس تربیت بدنی و برخی از بانوان مستعد و علاقه مند در حاشیه تمرین تیم ملی، نحوه آشنایی با تکنیک های جدید و آموزش قایقرانی حرفه ای صورت خواهد گرفت.

در حاشیه بازدید از تمرین تیم ملی با مربی و اعضای تیم ملی نیز گفتگویی انجام دادیم که قریب به اتفاق از شرایط مناسب اسکان و استقرار تیم ملی و همچنین تغذیه قایقرانان تشکر کردند. خاطر نشان می سازد برگزاری اردوی تیم ملی بانوان در دریاچه گیلارلو گرمی با کمترین امکانات و بیشترین استفاده صورت گرفته و آغاز شده است.

http://uupload.ir/files/8gki_photo_2017-06-26_01-38-16_new.jpg

http://uupload.ir/files/wmc6_photo_2017-06-26_01-39-04_new.jpg

http://uupload.ir/files/6910_photo_2017-06-26_01-39-30_new.jpg

http://uupload.ir/files/5gzf_photo_2017-06-26_01-40-10_new.jpg

http://uupload.ir/files/o215_photo_2017-06-26_01-38-01_new.jpg

http://uupload.ir/files/qmh5_photo_2017-06-26_01-40-47_new.jpg

نظر شما چیست؟

۸ نظر

 1. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  صمدزاده هم بخشدارشدورفت…دیگه مشغول کار خودش میشه صبح می رودساعت ۳ونیم برمی گرددزیادگلایه نکنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. گرمیلی گفت:

  به نظرات مردم در مورد اخبارتون احترام گذاشته و تایید بفرمایید آقای قاسمیان

  پارتی بازی از طرف همه جناهای قدیم و جدید در گرمی بیداد میکند اکه تو گرمی پارتی نداشته باشی باید تلف بشی یا از شهرستان در بری جای غربت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. همشهری گفت:

  آقای صمد زاده یک معلم ریاضی چه سابقه ورزشی و قایق رانی دارد که رئیس هیئت قایق رانی شده و آیا رئیس دفتر آقای میرزاده بودن برای ایشان راضی کننده نبوده بابت سهمش!؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. گرمیلی گفت:

  هیشکی سر جای خودش نیست یا جذب نیرو در همه جا با پارتی بازی یا مدرکشون پولکی یا کارشون مرتبط با مدرکشون نیست بخاطر همین تو همه کارها به گره میخوریم و پروژها و تولیدیها به بنبست و شکست می انجامن و مردم توگرفتاری و مشگلات میفتن و پیشرفت راضی کننده ای نداریم تو بیشتر زمینه ها
  مثلا آبدارچی فلان بانک الان معاونه
  فلان معلم بخشدار و معاون فلان ف… میشه
  پسر فلانی استخدام فلان ادارست با تریپ و ظاهر نامناسب و سابقه مزاحمت و محکومیت
  انسان متعهد و با خدا کسیست که اکر خود را لایق کاری نبیند آن را قبول نکند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   دقیقا سه نظر مشابه هم مشکوک می زنی ….ق.ق.ق.ق.اااا

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    مهم نظریست که گفته شده و واقعیت دارد و درد مشترک همه مردم گرمیست آقای ناشناس عزیز.

    عدالت اجتماعی حق همه مردمه باند بازی و سیاست زدگی و جناه بازی در گرمی باعث کوچ هزاران نفر از وطن خود شده و باعث عقب ماندگی شهر عزیزمان شده است و جالب اینست هیچ جناحی تقصیر را به گردن نمیگیرد و دیگری را متهم کرده و خود و اطرافیانش را با تعریف دروغ به عرش علا میکشاند!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید