نوشتار سیدحمایت میرزاده در خصوص موضوعات مختلف

آزادلو : پیام زیر از سوی میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس پیرامون موضوعات مختلف تدوین شده است:

۱- مرز بومی و غیربومی چیست و محدوده آن تا کجاست؟ آیا فردی که متولد یک روستا در یک بخش است، نسبت به روستای همجوار که از نظر تقسیمات کشوری تابع بخش دیگری است اما ارتباطات نزدیک با مردم منطقه دارد، غیربومی است، اما فردی از یک روستا در داخل یک بخش نسبت به روستای دیگر در داخل همان بخش که نه با بخش و شهرستان رفت و آمد دارد و نه تجارت و حتی خرید و فروش با شهرستان و استان همسایه دارد، بومی است؟! اصلا برای مردم، بومی و غیربومی بودن مهم است یا خدمت، آیا مردم از کسانی که قبلا مسئول بومی بوده‌اند رضایت داشته‌اند؟! اگر بله، چنین فردی معرفی شود و همه کسانی که امروز دایه مهربان‌تر از مادر شده اند، اعلام کنند که موافق استفاده از وجود چنین شخصی هستند. آیا با تعریف دوستان، مسئول بومی که پس از شروع بکارش اختلاف ایجاد شده و کار فراموش می شود بهتر است یا به تعبیر خودشان مسئول غیربومی که با شروع به کار، کار و تلاش برای حل مشکلات مردم شروع شود؟!

۲- در رابطه با موضوع تغییرات پست‌های سیاسی در منطقه، آیا کسی که در سطح شهرستان مسئولیت بزرگترین اداره را داشته و سابقا اعتماد مردم را جلب نموده و با بهترین کارنامه شورای شهر را مدیریت کرده در طول یک سال گذشته علاوه بر سنگ صبور اقشار مختلف مردم، با تمام ادارات شهرستان و ادارات کل استان و وزارتخانه‌های مختلف ارتباط داشته برای بخشی از یک شهرستان نمی‌تواند مدیر باشد!؟ ضمن اینکه اولویت شهرستان قطب تولید و کشاورزی بوده است و فردی که تولید کننده و کشاورز موفقی هم باشد، انتخاب شایسته‌ای نیست؟!
آنچه برای خادم مردم مهم است رضایت الهی است. نمی‌گویم تشخص بنده درست است، اما تمام تلاشم خدمت به مردم بوده و هست و در این راه هیچ باکی از هیچ کس نداشته و ندارم و همچنان راه خداپسندانه را ادامه خواهم داد با دعای خیر مردم خوبمان.

۳- امروز ضرورت آب‌رسانی به کل استان از حقابه ای که از ارس به قزل اوزن داریم و از رودخانه‌هایی که به خزر می‌ریزد، بیش از گذشته وظیفه ما را سنگین‌تر می کند که به فکر احقاق حق آن‌ها باشیم. فلذا همه نمایندگان محترم متفق القول هستند که به هر طریق ممکن به این موضوع پرداخته شود و از انحراف افکار عمومی، خدایی نکرده به موضوعات اختلاف برانگیز خودداری شود، ضمن اینکه انتقال آب ارس از طریق سد عمارت به شهرستان و استان بیشتر مد نظر بوده که برخی رسانه‌ها این موضوع را به اشتباه انتقال از سد عمارت نقل نموده اند که مد نظر نبوده و شدنی هم نیست. در مورد مشکل کم آبی در کل کشور که بحران جدی پیش روست تردیدی نیست بنابراین مهار آب‌هایی که از کشور خارج می شوند اولویت دولت باید باشد. استان اردبیل به جهت قطب کشاورزی بودن موضوع آب مایه حیات است برایش حیاتی‌تر است و خارج شدن آب از استان مشکل حیاتی است و باید برای مهار آن همه مسئولان بسیج شوند.
شهرستان گرمی با عنوان شهرستانی که حتی یک سد آبگیری شده ندارد و قول های داده شده برای ایجاد سد در بخش وسیعی از آن هنوز عملیاتی نشده و سد در آستانه آبگیری که اعتبار اصلی در دولت در سال‌جاری منظور شده بنام عمارت منافعش بیشتر برای استان و شهرستان های همسایه خواهد بود، برای نیازهای شهرستان نه تنها کافی نیست بلکه عملا هم از آب موجود بخش وسیعی از شهرستان از نظر فنی امکان استفاده نخواهند داشت. حال موضوع این است انتقال این آب به شهر اردبیل از نظر کارشناسی به علت اختلاف ارتفاع غیرممکن‌تر از انتقال به نقاط مختلف شهرستان گرمی است و این انتقال به اردبیل، اعتباری غیرقابل توجیه که عملا ممکن نیست، می خواهد!
خدایا چنان کن سرانجام کن کار، تو خشنود باشی و ما رستگار

سیدحمایت میرزاده / ۱۵ تیر ۹۶
@azarmughan

نظر شما چیست؟

۳۹ نظر

 1. طرفدار واقعی گفت:

  عملکرد مسولان قبلی با انهایی که خودت منصوب کردی را تابحال مقایسه کردی بهتر که هیچ بدتر هم شده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس گفت:

  دقیقا ادای شما را دراوردند که با یک پراکسی به میرزاده حمله می کنی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس GERMANY گفت:

  به امید روزی که شهرمان ساخته شود ما نیز به نوبه خود از زحمات تمام مسئولین و نماینده محترم تشکر مینمایم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. mujtaba گفت:

  پروژه سالن ورزشی اینی ۱۰ سال که خوابیده. کجایی؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. واقعیت گفت:

  دقیقا یک نفر با یک پراکسی به طرفداری از میرزاده می پردازد. رنگ پرچم نفر طرفدار رو دقت کنید. یک طرفدار در مقابل حداقل ده ناراضی نشون میده وضعیت ایشون رو

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. اصغر داداشي GERMANY گفت:

  با سلام
  با تشکر از زحمات تمام مسئولین زحمت کش منتطقه مغان مخصوصاً گرمی و مخصوصاً نماینده محترم آن که با روی کار آمدن ایشان شایسته سالاری را معنا کرده است و انشاالله که خبرهای خوش خواهیم شنید از موفقیت هااا
  به امید روزهای خوب و خوش

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسین گفت:

   سلام آقای دادشی لطفاً شایسته سالاری را تعریف کنید و مثل بیاورید نمونه شهرستانی لطفاً

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • اصغر داداشي GERMANY گفت:

    دوست عزیز من اهل شهر شما نیستم و جناب میرزاده رو از قبل پذیرش مسولیت در شهر شما میشناسم من از شما میخوام ثابت کنید با دلیل که ایشون شایسته سالار نیستن و خواهش مثل مردمی که انتظار آسفالت شدن کوچه رو از نماینده شهر دارن صحبت نکنیم چه بسا شما نیز انتظار روی کار آمدن داشتین حال که چنین نشده به ایشون حمله ور شدید

    Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ناشناس GERMANY گفت:

  سلام . من هم به موفقیت آقای میرزاده دعا میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ناشناس GERMANY گفت:

  سلام.با تقدیر تشکر از زحمات جناب آقای میرزاده …ایشان فردی زحمت کش و پر تلاشی هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. گناهکار گفت:

  آقای میرزاده هنوز به موضوع تفکیک قوا اعتقاد پیدا نکرده.اوبداند که دستگاههای دولتی مجری سیاستهای دولت است نهدستورات نماینده مجلس واطرافیان ………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. عصر گفت:

  با سلام : عصر بوده در دهه های ۱۸۸۰ میلادی در امریکابه نام عصر تاراج یکی از قواعد و قوانین این بودکه شخصی که در انتخابات پیروز می شد کلا نیروی انتخاباتی و ستادی خودش را جایگزین نیروی انسانی سازمانها می کرد حتی از کارآیی .مدرک. تخصص . شایستگی و … نداشت . با توجه به اینکه الان عصر، عصر مدیریت نوین . مدیریت گرایی. مدیریت استراتزیک می باشد در کشور های توسعه یافته سالانه بیش از ۸۰ هزار نفر به خاطر وجدان کاری . تعهد کاری در سازمانها جان خود را از دست می دهند فقط به علت منافع عمومی کشورشان ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ناشناس GERMANY گفت:

  باسلام خدمت هموطنان ونماینده ی شهرمون
  من به نوبه ی خوداز آقای میرزاده تشکرمیکنم اا اینجا خوب تلاش کردن امیدوارم از این به بعدم به گفته هاشون عمل کنن ووهر چه بیشتر برای ابادی شهرمون تلاش کنن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ناشناس ROMANIA گفت:

  از اینکه به اقای میرزاده رای دادم خوشحالم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ناشناس ROMANIA گفت:

  به نظر من اقای میرزاده ارمش را به شهر اورده ….خدا پشت وپناهت سالار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. گرمیلی گفت:

  این طرفدارهای آقای میرزاده و افراد سهم گرفته دوره ورش چه تبریک و تمجید و تعریفی کلا از ایشان و دوره وریاش دارن باور کنید اکر ……………………….
  میایم یک اعتراض بحق هم بکنیم میگن چشم دیدن موفقیت مارو نداری!!!عجب کدوم موفقیت ؟ آیا حذف مسئولین قبلی و جایگزینی افراد خودی …………… از آنها موفقیت محسوب میشود یا عهد و پیمان شکسن با مردم گرمی و پا گذاشتن روی تمام قول و قرارهای خود با مردمیکه به امید تغییر در سیاسی بازی به شما رای دادن موفقیت هست؟؟؟

  در ضم افراد نماینده اکر خواستین برای نظرم جواب بدین بدونید من نه طرفدار اسماعیلی هستم یا بقیه نمایندها من هم جزو مردم رنج کشیده گرمی هستم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس ROMANIA گفت:

   ادم تنبل عقل چهل وزیر را دارد؟؟؟بیکار ها وتنبل ها بجزحرف زدن و نصیحت دادن به دیگران وظیفه ای ندارند….ای رنج کشیده روزگار

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند گفت:

   برادر گرمیلو، خدا به همه مردم گرمی سلامتی و موفقیت عنایت کند. من قصد دفاع از میرزاده را ندارم اما بعد از انتخاب ایشان گویا شهر در حال جان گرفتن است شهری که در حال نابودی بود .مسئولین شهر با جدیت در حال کار و خدمتگزاری هستند خودم دیدم در یکی از روزهای بارانی شدید در چند ماه قبل با یک تماس تلفنی ،آقای میرزاده به همرا فرماندار محترم به یکی از محله های شهر آمدند و قول ذادند مشکل سیلاب محله را برطرف کنند و خدا را شکریم این کار در حال انجام است. امیدواریممیرزاده همانطوری که به فکر آبادانی شهر است به فکر اداث کارگاه کارخانه و شهرک صنعتی برای اشتغال جوانان باشد قولی که در انتخابات دادند اما تاکنون فعلا خبری نیست.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام آقای…………………
  شما بشین تماشا کن ببین چطور اب رو انتقال خواهند داد! تکنولوژی که با وجود ۱۰۰ متر اختلاف سطح و ۱۰۰۰ کیلومتر فاصله جغرافیایی از اصفهان و ارتفاعات بختیاری اب رو میبره یزد و کرمان حتما میتنونه اب رو از انگوت به اردبیل ببره که فقط ۵۰ متر اختلاف سطح دارند!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ناشناس GERMANY گفت:

  سلام
  منم به نوبه خوداز عملکرد نماینده تا اینجا راضیم وامیدوارم از ابن به بعد تلاش بیشتر برای ابادیه شهرمون بکند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. گرمیلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  کار آقای میرزاده درتمای زمینه هابجاوشایسته است هرنماینده همیشه مخالفانی دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ناشناس GERMANY گفت:

  میرزاده ۱۰۰درصد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ناشناس GERMANY گفت:

  آقای میرزاده درانتخابشان کمال دقت وصداقت را دارند مانیزازایشان تشکرمینماییم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. گرمیلی گفت:

  نمایندگی جای امتحان و خطا نیست باید سنجیده و حساب شده عمل کرد .
  رضایت خدا زمانی حاصل میشود که عمل نماینده صادقانه و عادلانه باشد وقتی کاری میخواهد انجام دهد که میداند از اول اشتباه است نباید با حرف اینکه توکل به خدا و به امید خدا اقدام کند در صورتیکه خدا عقل را برای تشخیص درست آفریده و عطا کرده است .

  خدایا چنان کن که سرانجام کار عمل در راه خدا و خدمت صادقانه به مردم به دور از منفعت شخصی و جناح بازی باشد و بس …

  حرف زدن گوش نواز آسان است مهم عمله درست و صادقانست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. علی گفت:

  یاشاسین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ناشناس گفت:

  بنظر من هر کسی شهر خودش را دوست دارد باید بگذارداقای میرزاده کار خودش را انجام بدهد وسه سال باقیمانده را با تلاش وکوش به کارش ادامه بدهد ما نیز در حد توان یار ویاورش باشیم..اونهایی بدبینی را به شهر می اورند در دوزران خودشان چه کار کردند شهر را انها به این وضع نداختند نگرانند که اقای میرزاده کاری بکند تا انها شرمنده باشند ..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • موران گفت:

   هر زمان نماینده توانست کبوتران دوره حرم خودش را مدیریت بکند می تواند در دیگر امورات نیز موفق باشد …………………

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  میرزاده ۲تارای بیشترنمی اری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. بومی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جناب میرزاده ایا تنها افرادی که در اطراف شما هستند لیاقت خدمتدارند
  و فقط انتخاب ان افراد خاص در پست و مقام های بالا کاری خدا پسندانه هست.
  پس رضایت خدا در رضایت اطرافیان شما خلاصه میشود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   آقای بومی خدای ناکرده من قصد جسارت و بی ادبی رو ندارم. مگر در زمان حاج ولی تمام مسئولین شهر از همه جناح ها بودند. همه کسانی را که با ایشان رای دادند قلع و قمه کردند و فقط وفقط یک گروه پست و مقام طلب را به کار گماشتند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. طرفدارميرزاده گفت:

  با تشکر از سایت آزادلو ، جناب میرزاده و کلیه کاربران محترم
  جناب میرزاده میدانیم وظیفه اصلی نماینده قانون گذاری و نظارت بر قوانین بوده ولی مانند خیلی از کارها مسیر کار عوض شده متاسفانه دخالت در نصب و حذف مدیران و شعار های غیر مرتبط نماینده ها را نارکارمد کرده است شعارهای شما با عمل مطابقت ندارد مکر شایسته سالاری و سهم خواهی از استان شعار شما نبود و مگر در استادیوم ورزش نگفتید انتصابات باید بر مبنای شایستگی باشد واز گرمیلهای توانمند در استان نیز باید استفاده گردد ومتاسفانه روسای استانی جهت تطمیع و جلب رضایت شما( البته برای بقای خود )تغیرات مدیران در شهرستانها را در الویت کاری خود قرار میدهند نماینده گرامی با هزاران امید و برای بهتر شده شرایط به شما رای دادیم و به نظر بنده غیر از فرماندار بقیه مدیران انتصابی شما خیلی ناکارامدتر و ضعیفتر از حذف شده است باور کن مردم میدانند و خوب قضاوت میکنند مثال ۱- معاون محترم فرماندار ۲- رییس ارشاد ۳- مدیر جهاد کشاورزی ۴ اموزش و پرورش انگوت ۵ بخشدار انگوت و … و گزینه های در دست حذف
  بنده تا کنون به احمدی و اسماعیلی رای نداده ام ولی باید صادقانه بگویم انها با قدرت تمام بر کلیه کل مدیران کل و سازمانهای استان تسلط کامل داشتند و بطوریکه اکثر مدیران استانی در انخابات مجلس رقیب شما را تبلیغ کردند وبعد از پیروزی شما نیز با یک جعبه شیرینی در ستاد آن حضرت حاضر و از مدیر شهرستان که به شمارای داده بود انتقام گرفتند توصیه میکنم به مدیران استانی و کشت و صنعت مغان و پارس و وزارت خانه هم نیز توجه کنید سهم خواهی کنید چون برنامه و یا اشتغال و ./.. از استان به شهرستان تزریق میشود و مدیران زمانی موفق است که از استان نیز حمایت شود (دلیل انتصاب نصیری به شما مربوط نیست ایشان فرد ملی است و در انتخاب شما نیز تاثیر گزار بودنند و انشالله وزیر هم شوند ) و متاسفانه علیرغم فکر شایسته و توانای اتاق فکر ندارید و داخل حلقه چند نفر محصورید و ضربه ان به ما و خود شما میخورد انشالله موفق باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. علی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ای کاش نمایندگان محترم با عنایت به وظایف و اختیاراتشان در امور اجرایی و جزئی دخالت نکنند و کسب محبوبیت و کارآمدی را به وعده های اعطای پست به نزدیکان و دوستانشان گره نزنند! بلی نظارت حق نمایندگان است، اما نظارت و مشورت دادن غیر از دخالت دراجراست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. علی موران گفت:

  سلام اقای میرزاده لطفاً کمی از شایسته سلاری، عدل و انصاف ،شرایط احراز،توقع عوام از مدیر و… حرف بزنید بگویید چطور می شود فردی که عمر خود را در پست سیاسی گذرانده است در کجای این سازمان قراردارد .
  *در خصوص دست اوردهای که مسئول مربوطه با مقامت عالی شهرستان و اداره کل داشته که فرمودید ارتباط دارد برای شهرستان چه منافعی داشته .
  *از حرف ها و نظر جنابعالی چنین استنباط می شود می توانیم شخصی که چندین سال در ادارات و سازمانها مشغول بوده می توانیم به عنوان فرمانده نیروی انتظامی و یا فرمانده سپاه و یا می تواند ریاست دادگستری باشد چون از همه ادارت نیروی انسانی وارد وزرات کشور و پست های فرمانداری بخشداری و معاونین جذب می شود . توضیح دهید لطفاً

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید