وقتی شهردار گرمی نسبت به افکار عمومی بی تفاوت است؟!

Related image

آزادلو : قطع درختان کهنسال گرمی که امروز به یک روش ساده در اجرای پروژه ها تبدیل شده است، یکی از موضوعات مهم و اساسی است که باید از زوایای مختلف بررسی شود.

🔹انتقاد مکرر رسانه های منطقه در چندماه اخیر از قطع کهنسال ترین موجودات زنده شهرستان، عصبانیت شهردار را سبب شده و امروز در اظهاراتی خنده دار در حاشیه تصویربرداری از این حرکت رسانه ها را با عنوان کاسه داغتر از آش خطاب کرد!

🔹اولا باید گفت رسانه های منطقه کوچکترین اقدام مثبت شهرداری را ارج نهاده و بارها خدمات صورت گرفته در سطح شهر حتی در اندازه بسیار کوچک را منعکس کردند.

🔹ثانیا وقتی یک مسئول ادعا می کند رسانه ها نباید در همه امور دخالت کنند، ناشی از اطلاعات اندک در رابطه با حوزه وظایف رسانه ها است و رسانه بدون نقد خاصیتی ندارد.

🔹خطاب به شهردار گرمی باید گفت که شما حقوقی و مزایایی از بیت المال دریافت می کنید و در مقابل این حقوق وظایفی دارید که پاسخ دادن به افکار عمومی یکی از آنهاست و در مقابل وظیفه رسانه انعکاس مطالبات و مشکلات در کنار اقدامات است.

🔹پیشنهاد می دهیم شما که ادعای دخالت رسانه ها را دارید، اگر وقت دارید خودتان در شهر دور بزنید و مشکلات بی شمار را ببینید و اصلاح کنید تا زحمت رسانه ها برای انتشار مطالبات مردمی کم شود.

🔹البته ناگفته نماند شهردار گرمی بداند رسانه ها بدون هیچ منافعی مشکلات را منعکس می کنند و این مطالب خنده دار گفته شده، زحمات همه فعالان این بخش را زیر سوال می برد !؟

✍️جمعی از اصحاب رسانه

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. کیان گفت:

  لازم است نمونه کوچک بی تفاوتی شهردارمحترم رو اعلام کنم کوچه ولیعصر۳ واقع در جنب بهزیستی بنحو غاصبانه از طرف اقای……… تصرف شده جای تامل است در کدام قانون امده است که شخص میتواند ۴متر کوچه را تصرف واقدام به بلوک چینی نماید بااین اقذام ضمن بروز مشکل برای ساکنان عملا از نظر قیمت نیز بهای ملک افت شدیدنموده است درمراحعه اهالی کوجه به شهرداری شهرداری به بهانه غیر منطقی ازاستماع شکواییه انها خودداری میکند بااین اوصاف ساکنین محل به کجا مراجعه کنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهروند گفت:

  همه مسئولین گذشته تا حالا خیانتها در امور گرمی انجام دادن که الان وضع گرمی اینگونه دربه داغون میباشد

  خدا عوضشونو بده در زندگی شخصیشون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس ROMANIA گفت:

  جناب شهردار در دوره ی خدمت شما محله ی اسلام اباد نابود شده امیدواریم زودتر این مقام رو که دارین تحویل بدین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس گفت:

  هرکس ازشهروندان اگردرختی درپیادرو مقابل خانه اش بودوبرای ابادانی خانه اش ان را قطع می کرد درصورن اگاهی سهرداری وی را فورا جریمه می کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. بی نام گفت:

  گرگ و الاغی در علفزاری گردش میکردند .

  الاغ گفت :علف آبی است

  گرگ گفت نه سبز است!

  رفتند پیش سلطان جنگل یعنی شیر و ماجرای اختلاف را گفتند….

  شیر گفت گرگ را زندانی کنید .

  گرگ گفت مگه علف سبز نیست ؟!!

  شیر گفت :سبزه . ولی دلیل زندان تو بحث کردنت با الاغه!
  ………………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  باسلام
  خیلی زمان می بره تا فرهنگ طبیعت مداراری وارزشگذاری به این نعمت خدارا درک کنیم حیف است واقعا این درختان که سرمایه طبیعی شهرمان هست که سالهای متمادی لازم است همچین درختی دوباره رشدو نموکنه شهردارباید تدبیری می اندیشید که درختان را قطع نکنه حتما هم راه حلی برای این کاروجود داشت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید