امکانات زیرساختی مورد نیاز سرمایه‌گذاران در استان اردبیل فراهم می‌شود
امکانات زیرساختی مورد نیاز سرمایه‌گذاران در استان اردبیل فراهم می‌شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در سال جهش تولید برنامه‌ریزی‌ها را طوری پیش خواهیم برد تا امکانات زیرساختی مورد نیاز برای صنعتگران و تولیدکنندگان استان در حد مطلوب فراهم باشد.

فرزاد قلندری روز یکشنبه در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی نمین و شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل به مراحل پایانی تکمیل شدن زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی نمین اشاره کرد و افزود: راه و انرژی مورد نیاز این منطقه تامین شده و عملیات اجرایی چند پروژه برای تقویت زیرساخت‌ها از جمله عملیات توسعه شبکه برق به طول هشت کیلومتر و احداث چهار ساختمان اداری و خدماتی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع آغاز شده است.

او ادامه‌داد: همچنین در مرحله تجهیز کارگاه و حمل مصالح برای اجرای عملیات آماده‌سازی معابر اصلی منطقه اقتصادی نمین توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هستیم.

قلندری در بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل راه ورودی این شهرک را نامناسب دانست و از توافق به عمل آمده با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت بازسازی و بهسازی معابر این شهرک خبر داد.

او گفت: فاز اول این بهسازی حدفاصل ورودی تا میدان صنعت آغاز شده و سایر زیرساخت‌های شهرک تقویت خواهد شد.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل تاکید کرد: باید زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاران به نحو مطلوب تامین شود تا آنها بتوانند در سال جهش تولید بیش از گذشته به توسعه اقتصادی کشور،ایجاد اشتغال  و معیشت شهروندان کمک کنند.

در این بازدید مدیران برخی از دستگاه‌های اجرایی از جمله راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، محیط زیست، امور اراضی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل نیز حضور داشتند.