نشریه الکترونیکی آزادلو بعنوان اولین مرجع و پایگاه خبری تحلیلی شهرستان مغان ( گرمی ) با بهره گیری از سرمایه اندیشه ، صداقت و با تکیه بر توان ، خلاقیت ، نوآوری جوانان مذهبی و ولایی در ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ با هدف اطلاع رسانی صحیح ، بهنگام و همه جانبه اخبار منطقه مغان و در سطح گسترده شمالغرب کشور به صورت رسمی به عرصه اطلاع رسانی گام نهاد. در رسالت اصلی این رسانه خبری از بدو تأسیس ارتقای آگاهی های علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، هنری و شکل گیری حلقه واسط بین مسؤلین ، نخبگان و مردم بوده است. این سایت کاملا مستقل بنا شده و وابسته به هیچ حزب و گروه سیاسی نمی باشد. آزادلو تاکنون توانسته با جذب جوانان پاکدل و توانمند گروهی منسجم تشکیل داده و با استقبال عمومی شایسته روبرو شود. مرکز اصلی فعالیت این سایت ، شهرستان گرمی میباشد. این سایت در تاریخ ۹۴/۰۵/۱۰ مجوز رسمی نشریه الکترونیکی به شناسه ۷۵۲۱۷ و شماره ۹۴/۹۵۹۴ را از وزارت فرهنگ و اشلاد اسلامی دریافت کرد.

اهداف ،سیاست ها و اولویتهای پایگاه خبری تحلیلی آزادلو :

پیروی از خط رهبری و ولایت فقیه – هنر گفتن حقیقت و واقعیت – هنر داشتن اخلاق و روحیه پذیرش حقیقت و واقعیت – نگاه تحلیلی و آسیب شناسانه به مسایل منطقه و استان – پرهیز از افراط و تفریط در انتشار اخبار – توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب – صداقت و امانت داری در انتشار اخبار – پرهیز از ایجاد تنش های آسیب زا در افکار عمومی– ترویج فرهنگ غنی اسلام و ایران و شناساندن راه شهدای هفت سال دفاع مقدس – فراهم نمودن عرصه سبز و سالم رسانه ای برای جوانان خوش فکر و نیک سرشت

شرکت XYZ در سال ۱۳۶۵ تاسیس شد و ارائه‌دهنده محصولات صنعتی است. این شرکت ۲۰۰۰ کارگر و کارمند دارد. امیدواریم از محصولات ما راضی باشید.

به‌عنوان یک کاربر تازه‌ی وردپرس فارسی شما برای پاک کردن این برگه و ساختن برگه‌های تازه می‌توانید به پیشخوان خود مراجعه کنید. موفق باشید!