دیدار اعضای تحریریه آزادلو با امام جمعه گرمی بمناسبت ششمین سالروز تاسیس
دیدار اعضای تحریریه آزادلو با امام جمعه گرمی بمناسبت ششمین سالروز تاسیس
بمناسبت ششمین سالروز تاسیس آزادلو اعضای تحریریه این رسانه با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

 بمناسبت ششمین سالروز تاسیس آزادلو اعضای تحریریه این رسانه با امام جمعه شهرستان دیدار کردند. حجت الاسلام دکتر صفری: عملکرد آزادلو در انعکاس خدمات و نواقصات قابل قبول بوده و جای تقدیر دارد امام جمعه گرمی مغان همچنین گفت: گروه‌ها و احزاب سیاسی با نقد غیرمنصفانه یکدیگر، بیش از خدمت، به کشور صدمه می زنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین یدالله صفری اظهار کرد: هر گروه سیاسی سعی در معرفی خدمات مثبت خود و تخریب کوتاهی‌های حزب دیگر دارد که اینگونه اظهار نظرها منصفانه نیست.

وی با بیان اینکه برخی رسانه‌ها نیز به جای آن که صدای مردم باشند تبدیل به بلندگوی این حزب‌ها شده‌اند، افزود: بارها مشاهده شده رسانه‌های وابسته به حزب‌های سیاسی روی خیانت جناح خود سرپوش گذاشته و کوچکترین اشتباه جناح مقابل را بزرگ‌نمایی می‌کنند.

خطیب جمعه گرمی مغان بیان کرد: اینگونه اقدامات نه تنها باعث توسعه کشور نمی‌شود بلکه  آسیب اساسی به بدنه نظام وارد می‌کند و به همین دلیل معتقدم گروه‌های سیاسی تنها برای افزایش قدرت خود حرکت کرده و فعالیت‌های آن‌ها بیش از اینکه شکل خدمت داشته باشد، نوعی صدمه زدن به کشور است.

وی همچنین به نقش رسانه‌های متعهد در توسعه منطقه اشاره کرد و افزود: سیاست کلی رسانه‌ها باید توسعه و پیشرفت منطقه باشد و انتقادها و انعکاس کاستی‌ها نیز باید در این حوزه باشد در غیراین‌صورت اگر با نگاه سیاسی باشد ارزش و اهمیتی نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام صفری اضافه کرد: در فضای فعلی، برخی افراد از ظرفیت فضای مجازی به درستی استفاده نکرده و اقدام به تخریب خدمات نظام و زیر سؤال بردن مسؤولان می‌کنند که باعث بی‌اعتمادی مسؤولان به فضای مجازی و عدم حضور برای پاسخگویی مناسب می‌شود که  برای دست یافتن به این مهم باید قبل از هرچیز فرهنگ استفاده از این فضای ترویج شود.

وی با بیان اینکه در میان نقش خبرگزاری‌ها و رسانه‌های دارای مجوز در ترویج صحیح فرهنگ مهم است، گفت: رسانه‌های متعهد باید روش صحیح استفاده از فضای مجازی را به مردم توضیح دهند تا با ایجاد فضایی مناسب زمینه حضور و پاسخگویی مسؤولان در آن فراهم شود.