ساختمان جدید درمانگاه تأمین اجتماعی در گرمی احداث می‌شود
ساختمان جدید درمانگاه تأمین اجتماعی در گرمی احداث می‌شود
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با توجه به کمبود فضای درمانی، ساختمان جدید درمانگاه تأمین اجتماعی گرمی مغان احداث می‌شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با توجه به کمبود فضای درمانی، ساختمان جدید درمانگاه تأمین اجتماعی گرمی مغان احداث می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سیدتقی نوربخش شامگاه جمعه در حاشیه بازدید از درمانگاه شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: در بازدیدی که از این ساختمان داشتیم، شاهد کمبود فضا و نبود استانداردهای لازم یک درمانگاه بودیم و در این زمینه به زودی تصمیمات اساسی برای احداث ساختمان جدید گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرستان گرمی مغان با وجود استعدادهای فراوان آن طور که باید و شاید توسعه نیافته است، افزود: با اقدامات اساسی که در حوزه توسعه صنعت این شهرستان انجام شده قطعا خدمات درمانی و حوزه تحت پوشش تأمین اجتماعی و گستره ارائه خدمات نیز افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته مشکل کمبود نیروی اداری و درمانی و همچنین تجهیزات و فضای درمانی در شهرستان گرمی مغان وجود دارد که پس از کارشناسی‌های لازم قطعا برای حل این مشکلات اقدام خواهد شد.

وی در رابطه با افزایش بیمه کارگران ساختمانی و قالیبافان منطقه نیز گفت: با توجه به آماری که فرماندار شهرستان گرمی از جمعیت قالیباف شهرستان دادند، حمایت‌های قانونی برای تحت پوشش قرار گرفتن قالیبافان واقعی و کارگران ساختمانی انجام خواهد شد.

نوربخش تصریح کرد: ایجاد شعبه اقماری تأمین اجتماعی در بخش موران و ارتقای شعبه اقماری بخش انگوت که مورد تأکید نماینده مردم این شهرستان در مجلس نیز است، پیگیری شده و در صورت وجود شرایط لازم نسبت به این مهم نیز اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری سازمان تأمین اجتماعی در نقاط مختلف کشور باید بر اساس توجهیات فنی و اقتصادی لازم باشد، افزود: پیش از این این شهرستان مورد بررسی کارشناسی جهت سرمایه گذاری قرار گرفته و در صورت وجود شرایط لازم، تأمین اجتماعی در بخش گردشگری و سرمایه گذاری در شهرستان گرمی مغان اقدام می‌کند.