علیرضا نوروزی ،مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان اردبیل شد
علیرضا نوروزی ،مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان اردبیل شد
علیرضا نوروزی در آیینی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد،به ‌عنوان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل معرفی شد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، در این آیین  علی عسگری معاون توسعه و منابع وزارت اقتصاد از زحمات چندین ساله هاشم مظفری مدیرکل سابق تقدیر کرد و علیرضا نوروزی به عنوان مدیرکل جدید اداره کل اقتصادی و دارایی استان اردبیل منصوب شد.

معاون امور منابع و توسعه انسانی استاندار اردبیل نیز در این آیین گفت: صیانت از بیت‌المال از اهداف امور اقتصاد و دارایی است.

 یعثوب‌نژاد محمد با بیان اینکه توسعه و جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار در سایه همدلی و هماهنگی امکان‌پذیر است، افزود: اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان همکاری خوبی با کارشناسان دستگاه‌های اجرایی دارد و در تامین و تجهیز منابع تلاش میکند.

وی اظهارداشت: اجرای صحیح قوانین و مقررات مالی از سوی کارشناسان امور اقتصادی و هدایت صحیح و درست دستگاه‌های اجرایی به مسیر قانونی در حفظ منابع مالی و صرف صحیح آن نقش اساسی دارد.

وی با اشاره به نقش نظارتی امور اقتصادی و دارایی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی بیان‌کرد: نظارت به همراه نظرات کارشناسی و مشاوره‌های مالی علاوه بر عدم انحراف از مسیر باعث موفقیت دستگاه‌های اجرایی می‌شود.

معاون امور منابع و توسعه انسانی استاندار اردبیل اضافه‌کرد: توانایی و سلامت نفس در اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان بالاست و کارشناسان این مجموعه با درک بهتر از موضوع، واقع‌بینانه اقدام می کنند.

نژادمحمد با اشاره به اینکه توسعه و بهبود فضای کسب و کار در استان آغاز شده است، بیان‌کرد: در اولین گام جهش تولید یکی از واحدهای راکد که برای هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کند به بخش خصوصی واگذار شد و سایر واحدها نیز در لیست احیا و راه‌اندازی قرار دارند.