میثاق نامه تحریریه رسانه آزادلو در آستانه ششمین سالروز تأسیس
میثاق نامه تحریریه رسانه آزادلو در آستانه ششمین سالروز تأسیس

✅شش سال پیش اواخر اسفندماه بود که چند جوان از دیار غیور و قهرمان پرور با دستانی خالی اما همتی به بلندی «دردهای بی صدای مردم خونگرم گرمی مغان» آستین خود را برای ورود به عرصه مجازی اخبار گرمی بالا زدند تا جور همه کاستی های اطلاع رسانی این شهر در فضای مجازی آن زمان […]

✅شش سال پیش اواخر اسفندماه بود که چند جوان از دیار غیور و قهرمان پرور با دستانی خالی اما همتی به بلندی «دردهای بی صدای مردم خونگرم گرمی مغان» آستین خود را برای ورود به عرصه مجازی اخبار گرمی بالا زدند تا جور همه کاستی های اطلاع رسانی این شهر در فضای مجازی آن زمان را بکشند.

✅این رسانه از سال ۱۳۹۰ تاکنون مسیر پرفراز و نشیب را گذراند و توانست خود را به عنوان یک رسانه مستقل و پرنفوذ نه تنها در شهرستان بلکه در منطقه و استان شناسانده و مجوز رسمی خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ کند. در این سال ها ، ماه ها ، هفته ها و روزهای گذشته اتفاقات خوش و بدی برای تک تک اعضای این سایت افتاد، اما هیچکدام نتوانست از عزم جوانان آزاد آزادلویی بکاهد.

✅تحریریه آزادلو بارها مورد کم لطفی عده ای از تاریک اندیشان شدند تا به جای « راه» به مسیر «چاه» هدایت شوند اما این جوانان در این مسیر پر پیچ و خم با وجود موانع زیاد، هرگز اجازه شکستن کمرشان را به کسی ندادند تا امروز به عنوان یکی از رسانه های موفق دیار «همیشه سربلند مغان» به جشن شش سالگی خود بنشینند.

✅بسیار اتفاق افتاد که برخی افراد وابسته به گروه های مختلف سیاسی شهر ، درصدد براندازی و انحلال سایت شدند. تهدید های فیزیکی و سیاسی اعضای سایت هنگام انتشار مطالبات مردمی که مغایر با منافع گروهی خاص بوده در کنار فیلتر چندماهه سایت، گوشه ای از این ناملایمتی ها است که این قصه سر دراز دارد و از حوصله این متن خارج است…

✅حال پس از گذشت شش سال اکنون با افتخار می گوییم که باز در صحنه هستیم. آمده ایم تا درد دلمان را به قلم بگوییم و تا زمانی که این شهر افتاده در غربت را آباد و در جایگاه اصلی خود نبینیم ساکت نمی مانیم.

#آزادلو برای همیشه آزاد می اندیشد…