همدلی شورای انگوت مثال زدنی است
همدلی شورای انگوت مثال زدنی است
رئیس شورای اسلامی شهر انگوت گفت: همدلی و اتحادی که در شورای انگوت شاهد هستیم، بی نظیر بوده و مثال زدنی است و همه اعضا به اتفاق به توسعه بدون حاشیه های دیگر باور دارند.

شهرام فرهمند در گفتگو با آزادلو اظهار کرد: در طول سه سال گذشته سعی شده حقوق و مزایای پرسنل اعم از بیمه و حقوق و اضافه کاری کارکنان و پیمانکاران بصورت کامل پرداخت شود که در این زمینه شهردار محترم نیز تمام تلاش خود را انجام دادند.

وی از اجرای آسفالت ریزی خیابان جانبازان تا پایان مردادماه سالجاری خبر داد و گفت: این پروژه به طول ۳ کیلومتر اعتبار ۲٫۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی انجام خواهد شد.

رئیس شورای شهر انگوت بیان کرد: در پنج ماه سالجاری عملیات نصب و تجهیز کامل روشنایی خیابان محمد رسول الله با همکاری اداره برق شهرستان گرمی مغان به طول یک کیلومتر با اعتبار ۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی آغاز شده است.

وی افزود: عملیات احداث سرویس بهداشتی و نمازخانه در ورودی شهر انگوت با مشارکت اداره میراث فرهنگی شهرستان گرمی مغان به مساحت ۲۰۰ مترمربع با اعتبار ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی نیز آغاز شده است.

فرهمند با تقدیر از همکاری همه مسئولان در توسعه انگوت اضافه کرد: عملکرد ارائه شده توسط شهرداری و شورای شهر برای پنج ماهه نخست سالجاری بوده و عملکرد سه ساله شهرداری و شورای شهر تا پایان سالجاری تدوین و در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت.